Kavárnička na pobřeží

Kavárnička na pobřeží - Jenny Colganová | Jesuslecitona.org

...mány, povídky, novely > Společenský román > Jenny Colganová - Kavárnička na pobřeží Nové knihy ... Jenny Colganová - Kavárnička na pobřeží | Spálená 53 ... . Všechny informace o produktu Kniha Kavárnička na pobřeží - Jenny Colgan, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Kavárnička na pobřeží - Jenny Colgan. Kavárnička na pobřeží - Colganová Jenny. Floru přivede pracovní cesta na ostrůvek Mure, kde prožila dětství. Musí proto opustit hektický život v... Hledáte Kavárnička na pobřeží od Jenny Colganová? Dnes ... Kavárnička na pobřeží (Jenny Colgan) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Musí proto opustit hektický život v... Hledáte Kavárnička na pobřeží od Jenny Colganová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR O čem je kniha Kavárnička na pobřeží? Flora žije spokojeně v Londýně a je přesvědčena, že útěk z malého skotského ostrova Mure, kde vyrostla, bylo to nejlepší, co mohla udělat. Pracuje ve velké firmě, má před sebou slibnou kariéru a snad i její šéf, do kterého se bezhlavě zamilovala, si jí jednou všimne. Kavárnička na pobřeží. Celkové hodnocení ... Ani pohled na jasně modré moře ji příliš netěší. Navíc se musí starat o svého otce a nemožné bratry. Pustí se do generálního úklidu kuchyně a při něm objeví maminčinu sbírku receptů a začne podle nich vařit. Postupně se stále víc sbližuje se svou rodinou a ... Kavárnička na pobřeží 298,-260,-Skladem > 5 ks. Koupit. Kavárnička na pobřeží Floru přivede pracovní cesta na ostrůvek Mure, kde prožila dětství. Musí proto opustit hektický život v Londýně plném světel, což je pro ni velmi náročný úkol. Ani pohled na jasně modré moře ji příliš netěší. 0 hodnocení Kavárnička na pobřeží 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, k...

INFORMACE

AUTOR
Jenny Colganová
DIMENZE
3,40 MB
NÁZEV SOUBORU
Kavárnička na pobřeží.pdf

POPIS

Floru přivede pracovní cesta na ostrůvek Mure, kde prožila dětství. Musí proto opustit hektický život v Londýně plném světel, což je pro ni velmi náročný úkol. Ani pohled na jasně modré moře ji příliš netěší. Navíc se musí starat o svého otce a nemožné bratry. Pustí se do generálního úklidu kuchyně a při něm objeví maminčinu sbírku receptů a začne podle nich vařit. Postupně se stále víc sbližuje se svou rodinou a přítelkyní z dětství Lornou, která tu pracuje jako učitelka v místní škole. No a samozřejmě jsou tu i bájná stvoření selkie, která se vyskytují ve skotském folkloru i na severských ostrovech. Žijí jako tuleni v moři, ale když si svléknou kůži, stávají se lidmi na pevnině. Podaří se Floře najít po letech v Mure své místo, velkou lásku, i sebe samotnou?

Chcete si přečíst knihu?Kavárnička na pobřeží ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jenny Colganová. Číst Kavárnička na pobřeží Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY