Kapitoly z diferenciální diagnostiky v gynekologii a porodnictví

Kapitoly z diferenciální diagnostiky v gynekologii a porodnictví - Pavel Čepický (ed.) | Jesuslecitona.org

... diagnostiky v gynekologii a porodnictví (Pavel Čepický) s 14 % slevou za 503 Kč v ověřeném obchodě ... Kapitoly z diferenciální diagnostiky v.. - Pavel Čepický ... ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Všetky informácie o produkte Kniha Kapitoly z diferenciální diagnostiky v.. - Pavel Čepický, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Kapitoly z diferenciální diagnostiky v.. - Pavel Čepický. Kapitoly z diferenciální diagnostiky v gynekologii a porodnictví Editor: Čepický, ... Kapitoly z diferenciální diagnostiky v.. - Pavel Čepický ... ... .. - Pavel Čepický. Kapitoly z diferenciální diagnostiky v gynekologii a porodnictví Editor: Čepický, Pavel Nakladatel: Grada EAN: 9788024756042 ISBN: 978-80-247-5604-2 Popis: 1× kniha, vázaná, 205 stran, česky Rozměry: 19,5 × 25,5 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) X Kapitoly z diferenciální diagnostiky v gynekologii a porodnictví 18 Úvod do diferenciální diagnostiky v těhotenství (Pavel Čepický)..... 173 18.1 Tzv. nejisté a pravděpodobné ... Kapitoly z diferenciální diagnostiky v gynekologii a porodnictví Pavel Čepický (ed.), kol. Nakladatel: Grada 2018 Obsah knihy: Kapitoly z diferenciální diagnostiky v gynekologii a porodnictví. Po 45 letech se objevuje na našem odborném knižním trhu nová publikace s tématem diferenciální diagnostiky v gynekologii, doplněná o některé diferenciálně diagnostické problémy porodnické. Kapitoly z diferenciální diagnostiky v gynekologii a porodnictví Publikace, na kterou čeká naše odborná veřejnost od roku 1970! Nezbytná publikace pro gynekology a porodníky jak v nemocnicích, tak ambulancích, vypracované atestační okruhy, pomoc medikům při zkoušce. Kapitoly z diferenciální diagnostiky v gynekologii a porodnictví; Kapitoly z diferenciální diagnostiky v gynekologii a porodnictví ... Po 45 letech se objevuje na našem odborném knižním trhu nová publikace s tématem diferenciální diagnostiky v gynekologii...

INFORMACE

AUTOR
Pavel Čepický (ed.)
DIMENZE
5,87 MB
NÁZEV SOUBORU
Kapitoly z diferenciální diagnostiky v gynekologii a porodnictví.pdf

POPIS

Po 45 letech se objevuje na našem odborném knižním trhu nová publikace s tématem diferenciální diagnostiky v gynekologii, doplněná o některé diferenciálně diagnostické problémy porodnické. Editování se ujal MUDr. PhDr. Pavel Čepický, CSc., kolektiv autorů tvoří naši přední odborníci. Knihu recenzoval doc. MUDr. Tomáš Binder, CSc. Kniha je určena gynekologům a porodníkům na všech typech pracovišť a dále perinatologům, chirurgům, sestrám specialistkám – porodním asistentkám, ale i medikům. Kniha poskytuje vypracované okruhy otázek, které lze využít jak k přípravě na atestaci, tak i ke zkouškám z oboru. Lékaři dalších specializací ocení ve své praxi kapitoly o pánevní bolesti, mamárním diskomfortu, sexuálních dysfunkcích apod., zejména pokud se setkávají s těhotnými či puerperálními pacientkami.

Chcete si přečíst knihu?Kapitoly z diferenciální diagnostiky v gynekologii a porodnictví ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Čepický (ed.). Číst Kapitoly z diferenciální diagnostiky v gynekologii a porodnictví Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY