Harry Potter - 3D průvodce - Bradavice, jak je znáte z filmů

Harry Potter - 3D průvodce - Bradavice, jak je znáte z filmů - Matthew Reinhart | Jesuslecitona.org

...živují oblíbené předměty z filmů o Harrym Potterovi, jako jsou Pobertův plánek nebo létající auto značky Ford Anglia ... Harry Potter - 3D průvodce: Bradavice, jak je znáte z ... ... . Každý model je opatřen popisky, které umožňují nahlédnout do zákulisí filmového zpracování Bradavic. Hledáte Harry Potter - 3D průvodce po Bradavice, jak je znáte z filmů od Matthew Reinhart? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Harry Potter - 3D průvodce - Bradavice, jak je znáte z filmů Autor: Reinhart, Matthew Nakladatel: S ... Harry Potter - 3D průvodce po Bradavice, jak je znáte z filmů ... . 33 prodejen po celé ČR Harry Potter - 3D průvodce - Bradavice, jak je znáte z filmů Autor: Reinhart, Matthew Nakladatel: Slovart EAN: 9788075296467 ISBN: 978-80-7529-646-7 Originál: Harry Potter: A Pop-Up Guide to Hogwarts Překlad: Logvinov, Ivan Ilustrace: Wilson, Kevin M. Popis: 1× kniha, vázaná, 5 stran, česky Rozměry: 24,2 × 29 cm Rok vydání: Kniha: Harry Potter - 3D průvodce po Bradavice, jak je znáte z filmů - Matthew Reinhart Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Kniha Harry Potter - 3D průvodce: Bradavice, jak je znáte z filmů od nejnovějších dle oblíbenosti (palců) dle uděleného hodnocení Přidat komentář Každý model je opatřen popisky, které umožňují nahlédnout do zákulisí filmového zpracování Bradavic. Kniha by neměla chybět v knihovně žádného fanouška kouzelnického světa! Kniha Harry...

INFORMACE

AUTOR
Matthew Reinhart
DIMENZE
5,26 MB
NÁZEV SOUBORU
Harry Potter - 3D průvodce - Bradavice, jak je znáte z filmů.pdf

POPIS

Interaktivní 3D průvodce po kultovní škole čar a kouzel v Bradavicích přináší působivé prostorové repliky známých míst bradavického panství, včetně famfrpálového hřiště a Zapovězeného lesa, a při otevření se mění na 3D mapu. Kromě velkých modelů na každé straně najde čtenář v knize i modely menší, které oživují oblíbené předměty z filmů o Harrym Potterovi, jako jsou Pobertův plánek nebo létající auto značky Ford Anglia. Každý model je opatřen popisky, které umožňují nahlédnout do zákulisí filmového zpracování Bradavic. Kniha by neměla chybět v knihovně žádného fanouška kouzelnického světa!

Chcete si přečíst knihu?Harry Potter - 3D průvodce - Bradavice, jak je znáte z filmů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Matthew Reinhart. Číst Harry Potter - 3D průvodce - Bradavice, jak je znáte z filmů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY