Ztracené město opičího boha

Ztracené město opičího boha - Douglas Preston | Jesuslecitona.org

...sto objeví v džungli skupina badatelů, aby se stala další obětí hněvu opičího boha ... Ztracené město opičího boha | | Palmknihy - e-knihy ve ... ... . Polovina z nich totiž onemocní záhadnou zákeřnou nemocí, při které jim téměř opadne tvář. Příběh jak vystřižený z Indiana Jonese popsal CBS News jeden ... Ztracené město opičího boha - Douglas Preston. Očité svědectví o jednom z velkých objevů 21. století. Jedna z 12 nejlepších knih roku podle National... Kniha Ztracené město opičího boha Přidat komentář. Atanone. 35 22.09.2019. Díky, ... Ztracené město opičího boha - Douglas Preston | Knihy ... ... ... Kniha Ztracené město opičího boha Přidat komentář. Atanone. 35 22.09.2019. Díky, pane Prestone (ten výlet byl fajn, i když jsem už hořela netrpělivostí, kdy po tom přešlapování na místě konečně začneme HLEDAT), díky Wikipedie (a vám, nadšenci, kteří ji rozšiřujete o ty tuny informací), díky Google za všechny ty ... Je si jist, že tu skutečně najde ztracené město, opuštěné nejméně 500 let. Jen ho musí najít podle GPS. Údolí s potokem je součást oblasti, kde se podle legend ukrývá Město opičího boha. Napínavá a šokující kniha plná barvité historie, dobrodružství, při němž tuhne krev v žilách, i dramatických zvratů. Již od dob konkvistadora Hernána Cortése kolovaly mezi lidmi zvěsti o ztraceném městě nesmírného bohatství ukrytém kdesi v honduraském vnitrozemí jménem Bílé ...

INFORMACE

AUTOR
Douglas Preston
DIMENZE
5,14 MB
NÁZEV SOUBORU
Ztracené město opičího boha.pdf

POPIS

Napínavá a šokující kniha plná barvité historie, dobrodružství, při němž tuhne krev v žilách, i dramatických zvratů. Již od dob konkvistadora Hernána Cortése kolovaly mezi lidmi zvěsti o ztraceném městě nesmírného bohatství ukrytém kdesi v honduraském vnitrozemí jménem Bílé město nebo Ztracené město opičího boha. Až expedice vědců vybavená přísně tajnou technologií a provázená autorem bestsellerů Douglasem Prestonem potvrdila, že Ztracené město opičího boha není jen legendou.

Chcete si přečíst knihu?Ztracené město opičího boha ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Douglas Preston. Číst Ztracené město opičího boha Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY