Zdráhavý věštec

Zdráhavý věštec - Keziah Frostová | Jesuslecitona.org

...úbenom kníhkupectve Martinus! Elektronická kniha Zdráhavý věštec na www ... Zdráhavý věštec - Keziah Frostová | Elektronická kniha na ... ... .alza.sk. Všetky informácie o produkte. Hodnotenie a recenzie Zdráhavý věštec od ostatných používateľov. ... Kupte knihu Zdráhavý věštec od Keziah Frost na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Vážení čtenáři, děkujeme vám za trpělivost a pochopení v době omezeného provozu našich prodejen. Nyní se vracíme k původnímu provozu a těšíme se na shledanou v knihkup ... Kniha: Zdráhavý věštec - Keziah Frostová | Knihy.ABZ.cz ... . Nyní se vracíme k původnímu provozu a těšíme se na shledanou v knihkupectvích i online. Feel-good román o přátelství, osamělosti a zrání na sklonku života Třiasedmdesátiletý Norbert Zelenka byl vždycky spíše nenápadný muž. Když se však dostane do finančních potíží, objeví se u jeho dveří tři bláznivé důchodkyně, které mají plán. Zdráhavý věštec. Vyšlo také v tištěné verzi. Objednat můžete na . www.xyz.cz. www.albatrosmedia.cz. Keziah Frostová. Zdráhavý věštec - e‑kniha > Beletrie > Romány a povídky > Humorné > Zdráhavý věštec. Zdráhavý věštec Keziah Frostová . Skladem 5+ ks 267 Kč ... Kniha Zdráhavý věštec iba za 13,48 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o. Zdráhavý věštec - Frostová Keziah - Třiasedmdesátiletý Norbert Zelenka byl vždycky spíše nenápadný muž. Když se však dostane do finančních potíží, objeví se u jeho dveří tři bláznivé důchodkyně, které mají plán. Naučí ho vykládat karty a z Norberta Třiasedmdesátiletý Norbert Zelenka byl vždycky spíše nenápadný muž. Když se však dostane do finančních potíží, objeví se u jeho dveří tři bláznivé důchodkyně, které mají plán. Zdráhavý věštec - Keziah Frostová. Feel-good román o přátelství, osamělosti a zrání na sklonku života Třiasedmdesátiletý Norbert Zelenka byl vždycky... Xyz Zdráhavý věštec: Nikdy není pozdě, naučit se něco nového (978-80-7597-245-3) Třiasedmdesátiletý Norbert Zelenka byl vždycky spíše nenápadný muž. Když se však dostane do finančních potíží, objeví se u jeho dveří tři bláznivé důchodkyně, které mají plán. Pokračovat Co to pro vás znamená? O nic nepřicházíte! Své e-knihy, kredity a seznam přání nyní naleznete na Palmknihy.cz Pro přihlášení použijte svůj e-mail a heslo z eReading.cz Zdráhavý věštec. Kdo napsal knihu Zdráhavý věštec? Autorem je Keziah Frost. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze ...

INFORMACE

AUTOR
Keziah Frostová
DIMENZE
7,31 MB
NÁZEV SOUBORU
Zdráhavý věštec.pdf

POPIS

Feel-good román o přátelství, osamělosti a zrání na sklonku životaTřiasedmdesátiletý Norbert Zelenka byl vždycky spíše nenápadný muž. Když se však dostane do finančních potíží, objeví se u jeho dveří tři bláznivé důchodkyně, které mají plán. Naučí ho vykládat karty a z Norberta se stane vyhledávaný životní rádce nejen mezi turisty, ale i mezi místními obyvateli. Když však jednoho dne zmizí po jednom z jeho výkladů dívka, musí Norbert napnout všechny své schopnosti, aby ji přivedl zpátky domů.

Chcete si přečíst knihu?Zdráhavý věštec ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Keziah Frostová. Číst Zdráhavý věštec Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY