Poslední Incal

Poslední Incal - Alejandro Jodorowsky | Jesuslecitona.org

...ojekt o nejdůležitějších momentech novodobé české historie ... Poslední Incal (pevná vazba) | ComicsDB ... ... Kód: 0244225 Autor: Kosatík Pavel, Rubec Marek EAN: 9788020433893 posledniskaut.tk. Joined October 2012. 29.3K Photos and videos. Photos and videos. Tweets, current page. Tweets & replies. You blocked @ Posledniskaut. Are you sure you want to view these Tweets? Viewing Tweets won't unblock @ Posledniskaut. Yes, view profile. Poslední skaut™ followed. Poslední skaut™ @Posledniskaut 2h. Copy link to Tweet. Prohlé ... Incal: Poslední Incal - Alejandro Jodorowsky | Databáze knih ... . Poslední skaut™ @Posledniskaut 2h. Copy link to Tweet. Prohlédněte si v nabídce knihkupectví Kosmas.cz knihy, jejichž autorem je Moebius. Dinik [17:57 30.04. 2020] Prodám : Vei 1+2 - 400 Fatale 1 - 200 Conan 1 (Argo) - 370 Sneni - 300 Z neznameho sveta a dalsi pribehy - 150 DC Znovuzrozeni: Wonder Woman 1 - 150 Poslední Incal je Jodorowského rozloučením se s artefaktem, který autora postavil na piedestal. Původní Incal je filozofickou a metafyzickou hříčkou, kterou okořenil vizionářský Moebius. U této knihy to bohužel neplatí. Příběh je přímočarý a ačkoliv nám nějakou tu hloubku a místo k zamyšlení nabízí, je to José ... Poslední Incal (brož.) kategorie: Kompletní nabídka, Komiksy Nakladatelství CREW, Komiksy V češtině, Novinky. 530 Kč (sleva 10.00%) Incal je pro mě top a když vy...

INFORMACE

AUTOR
Alejandro Jodorowsky
DIMENZE
10,57 MB
NÁZEV SOUBORU
Poslední Incal.pdf

POPIS

Detektiv třídy „R“, John Difool, se se svým věrným společníkem, betonovým rackem Deepem, opět nedobrovolně ocitá ve víru akce. Zase mu nezbude nic jiného, než zachránit vesmír. Tentokrát před všepožírajícím kovovým virem. Jodorowsky se po letech vrátil ke svému nejslavnějšímu dílu, které měl v plánu dokončit s tím, se kterým to celé rozpoutal – s Moebiem. Ten ale bohužel po první knize zemřel, takže ho vystřídal mladší ale neméně talentovaný výtvarník, José Ladronn. Součástí knihy ale bude i původní verze prvního dílu – posledního Moebiova komiksu!

Chcete si přečíst knihu?Poslední Incal ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alejandro Jodorowsky. Číst Poslední Incal Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY