O zvědavém telátku a bázlivém hříbátku

O zvědavém telátku a bázlivém hříbátku - Eva Bešťáková | Jesuslecitona.org

...ešťáková Eva dopor. cena: 249 K ... Pohádkář - O princeznách Zdeňka Študlarová ... O zvědavém telátku a bázlivém hříbátku - Eva Bešťáková ... ... ... O zvědavém telátku a bázlivém hříbátku. 149 Kč ... Veselá dobrodružství bábrlinky a její ovečky Kudrlinky potěší všechny, kteří rádi poslouchají pohádky. Text knihy je vysázen velkými tiskacími písmeny, což je jeden z principů tzv. genetické metody, kdy se děti nejdříve učí číst a psát velká písmena, skládat je do slov a poznávat jejich významy. Beletrie pro děti do 10 let Beletrie pro děti nad 10 let Dětská dobrodružství Dív ... bázlivý - ABZ slovník českých synonym ... . Beletrie pro děti do 10 let Beletrie pro děti nad 10 let Dětská dobrodružství Dívčí knihy Pohádky Básně, říkanky a písničky Sci-fi a fantasy pro děti Komiksy pro děti První čtení Pověsti, mýty a báje O čem je kniha O zachráněných zvířátkách? Pracovní sešit navazující volně na Písmenkové pohádky vypráví o dobrodružné cestě zelené ještěrky a mořského orla k dalekým ostrovům. Zvířátka, ryby, ptáci a stromy mají starosti - mění se jejich životní prostředí a ubližují jim lovci....

INFORMACE

AUTOR
Eva Bešťáková
DIMENZE
3,31 MB
NÁZEV SOUBORU
O zvědavém telátku a bázlivém hříbátku.pdf

POPIS

Skamarádí se zvědavé telátko s bojácným hříbátkem?Na konci vesnice stál statek, kde se jednoho dne narodilo telátko. A hned chtělo tohle i tamto vědět a s každým se kamarádit. Zkrátka to byl velký zvědavec! Zvířátka ze dvora se mu však smála, jaký je hlupáček. Když se ve stáji narodilo hříbátko, telátko se těšilo, jak si s ním bude hrát. Ale hřebeček se pořád jen lekal a bál se. Až se přihodilo něco, co všechno změnilo!

Chcete si přečíst knihu?O zvědavém telátku a bázlivém hříbátku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Bešťáková. Číst O zvědavém telátku a bázlivém hříbátku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY