Encyklopedie politiky

Encyklopedie politiky - Karel Žaloudek | Jesuslecitona.org

...innost, při které se nositelé hospodářské politiky (zákonodárné instituce - parlament, vládní instituce - vláda, emisní banka, instituce vytvářející tržní prostředí, soudní instituce, apod ... Encyklopedie politiky - Portaro - library catalog ... .), za využití celé řady nástrojů a svěřených ... Mgr. Juraj Šeliga (* 16. august 1990, Dolný Kubín) je slovenský politik, v súčasnosti podpredseda Národnej rady SR.V parlamentných voľbách 2020 kandidoval za stranu Za ľudí. Na ustanovujúcom sneme strany bol zvolený za jej podpredsedu. Pred vstupom do politiky založil viaceré občianske iniciatívy, bol hovorca a jeden z hlavných organizátorov zhromaždení Za slušné ... P ... Encyklopedie politiky k zaloudek | HLEDEJCENY.cz ... . Na ustanovujúcom sneme strany bol zvolený za jej podpredsedu. Pred vstupom do politiky založil viaceré občianske iniciatívy, bol hovorca a jeden z hlavných organizátorov zhromaždení Za slušné ... Pedagogická knihovna J. A. Komenského Jeruzalémská 12, 110 00 Praha 1 tel. půjčovna: 221 966 411 tel. studovna: 221 966 415 Encyklopedie politiky . Karel Žaloudek; Karel Žaloudek . 4,8 . Sledovať autora . Biografie a životopisy Spoločenské vedy. Všetky knihy autora . Libri, 2004. Okamžitý download. PDF. 8-9 hodín čítania. Vydavateľstvo Libri, 2004. Edícia Základní řada. Třetí vydání dnes už klasické příručky, která je určena jak ... Všechny informace o produktu Kniha Encyklopedie politiky, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Encyklopedie politiky. Nástroje vzdělávací politiky jsou různé typy opatření, kterými tvůrci vzdělávací politiky mohou ovli...

INFORMACE

AUTOR
Karel Žaloudek
DIMENZE
8,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Encyklopedie politiky.pdf

POPIS

Třetí, přepracované a aktualizované vydání knížky, která v téměř 2 000 heslech podává základní informace o politických směrech, stranách, státních a vládních systémech, politických institucích, volebních systémech, mezinárodních vztazích, dohodách, organizacích atd. Zabývá se i výkladem politologických pojmů a základními právními termíny, které mají souvislost s politikou. Obsahuje přehledy výsledků voleb a složení parlamentů vybraných států, chronologické přehledy, statistické a další údaje. Jmenný rejstřík přináší základní data o více než 1 000 státnických a stranických představitelích a dalších osobnostech. Jedná se o vítanou pomůcku pro přijímací zkoušky i studium na řadě vysokých škol.

Chcete si přečíst knihu?Encyklopedie politiky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Žaloudek. Číst Encyklopedie politiky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY