Nejúžasnější příběhy z olympijských her

Nejúžasnější příběhy z olympijských her - Luciano Wernicke | Jesuslecitona.org

...nications a TIM dnes oznámily vznik jedinečného olympijského partnerství, které sportovním fanouškům umožní sledovat olympijské hry kdykoliv a kdekoliv ... Nejúžasnější příběhy z olympijských her | KNIHCENTRUM.cz ... . Spolupráce s operátorem TIM je první z dohod s mobilními operátory po celé Evropě a zákazníci TIM díky ní získají výhradní přístup k exkluzivnímu sportovnímu obsahu a jako první si ... Pořadatelem olympijských her v roce 2020 bude Tokio 7. září 2013 22:23 - Buenos Aires Mezinárodní olympijský výbor v sobotu na svém zasedání v Buenos Aires upřednostnil favorizovanou japonskou metropoli, k ... Nejúžasnější příběhy z olympijských her - Luciano Wernicke ... ... . září 2013 22:23 - Buenos Aires Mezinárodní olympijský výbor v sobotu na svém zasedání v Buenos Aires upřednostnil favorizovanou japonskou metropoli, která kandidovala podruhé za sebou, ve druhém kole volby před Istanbulem. Olympie byla svatostánek antického Řecka, nacházející se v Elidě, na východ od Pyrgu. V obecnou známost vešla jako dějiště antických olympijských her. V průběhu 19. a 20. století byly její pozůstatky odkryty a lokalita zpřístupněna veřejnosti....

INFORMACE

AUTOR
Luciano Wernicke
DIMENZE
12,87 MB
NÁZEV SOUBORU
Nejúžasnější příběhy z olympijských her.pdf

POPIS

Letní olympijské hry jsou opravdovým sportovním vrcholem, kterého se účastní sportovci a sportovkyně ze všech zemí naší planety. Kniha Nejúžasnější příběhy z olympijských her mapuje novodobou historii této akce, tedy od roku 1896. Netradičně se však zaměřuje na největší kuriozity a překvapivé historky, které jistě pobaví, avšak zároveň vyzdvihnou lidskou stránku svých hlavních protagonistů. Šampion ve střelbě ze sportovní pistole, který přišel o pravačku během války, se naučil střílet levačkou tak skvěle, že hned dvakrát získal zlato. Maratonský běžec na pokraji sil, jenž si svůj běh prodloužil o více než kilometr, protože ho pronásledoval rozzuřený pes. Portugalský vytrvalec, jehož srazil automobil, avšak i přesto deset dní nato v Los Angeles dokázal zvítězit v maratonu, a to dokonce ve světovém rekordu. Závodník v regatě, který vzdal závod, aby pomohl dvěma topícím se rivalům. To jsou jen některé z více než čtyř set příběhů, které jsou namíchány v tomto zlatavém koktejlu olympijských historek.

Chcete si přečíst knihu?Nejúžasnější příběhy z olympijských her ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Luciano Wernicke. Číst Nejúžasnější příběhy z olympijských her Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY