Traktor tom - stiskni a poslouchej

Traktor tom - stiskni a poslouchej - - | Jesuslecitona.org

...návat s doručením Českou poštou, GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni ... Traktor tom - stiskni a poslouchej : kolektiv : 9788072674916 ... . Kniha: Traktor Tom - Stiskni a poslouchej!: (EAN:9788072674916) (ISBN: 978-80-7267-491-6) máte možnosť kúpiť na Literama.sk. Vydal Junior. Traktor Tom od JUNIOR v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Vážení čtenáři, děkujeme vám za trpělivost a pochopení v době omezeného provozu našich prodejen. Nyní se vracíme k původnímu provozu a těšíme se na shledanou v knihkupectvích i online. Traktor tom - stiskni ... Traktor tom - stiskni a poslouchej - kolektiv | KOSMAS.cz ... ... . Nyní se vracíme k původnímu provozu a těšíme se na shledanou v knihkupectvích i online. Traktor tom - stiskni a poslouchej by kolektiv, 9788072674916, available at Book Depository with free delivery worldwide. Kupte knihu Traktor Tom (collegium) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Traktor Tom - Stiskni a poslouchej! - 21 %. Předchozí obrázky Další obrázky. Původní cena 189,00 Kč ... Objednávejte knihu Trak...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
9,2 MB
NÁZEV SOUBORU
Traktor tom - stiskni a poslouchej.pdf

POPIS

Co se stane, když někdo zapomene zavřít vrata a všechny krávy ze statku utečou? Kdo pomůže Tomovi stádo najít? V této netradičně zpracované knize se zvukovým modulem se dětem představuje svět kolem nás. Děti můžou poslouchat jednoduchý text, prohlížet si veselé obrázky a mačkat tlačítka a hádat, které auto ze statku se právě ozvalo. Hrajte si se svými dětmi a pomozte jim objevovat nové věci a podněty.

Chcete si přečíst knihu?Traktor tom - stiskni a poslouchej ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Traktor tom - stiskni a poslouchej Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY