Jak Krtek ke kalhotkám přišel

Jak Krtek ke kalhotkám přišel - Eduard Petiška | Jesuslecitona.org

... hlavou, že si dá poradit. Len vytrhal a svázal do otýpky ... Krteček | TelevizeSeznam.cz ... . Pak jej donesl k rybníku a namočil do vody. Krtek / The Mole 263,981 views. Cvrček a stroj / The Cricket and a machine. - Duration: 5:02. FILMY ČESKY A ZADARMO 114,402 views. Jak Krtek ke kalhotkám přišel 18. 10. 2019. 05:24. Krtek a žabka 18. 10. 2019. 05:53. Krtek a vlaštovka 18. 10. 2019. Načíst další videa. Související pořady. Za vším hledej Růženku. Hlavní hrdinkou naší pohádk ... Jak krtek ke kalhotkám přišel - YouTube ... . Za vším hledej Růženku. Hlavní hrdinkou naší pohádky je malá hadrová panenka, která nashromáždila kolem sebe opravdu pestrou společnost. Lví král Simba ... History. Krtek was first seen in 1956 in Prague, when Miler wanted to create a children's cartoon about how flax is processed. He wanted a strong Disney influence to the cartoon by choosing an animal for the leading role, and decided to pick a mole after stumbling over a molehill during a walk. The first film, called "Jak krtek ke kalhotkám přišel" ("How the mole got his trousers"), had its ... Jak Krtek ke kalhotkám přišel book. Read 6 reviews from the world's largest community for readers. How Little Mole Got His Trousers / Concept and Illustr... Jak Krtek ke kalhotkám přišel (Hardcover) Published 2018 by Albatros Media Hardcover, 64 pages Author(s): Zdeněk Miler, Eduard Petiška. ISBN13: 9788000051277 Edition language: Czech Average rating: 5.00 (2 ratings) more details ... Jak krtek ke kalhotkám přišel Filmová distribuční společnost AQS, a.s. (Bioscop a Magic Box) pro Vás nabízí České i Slovenské filmy, seriály a zahraniční filmy s dabingem či českými titul... Krtek si chce udělat kalhotky, a tak poprosí ostatní zvířátka, aby mu pomohla. Ruku k dílu přiloží mravenci, čáp, ba dokonce i rak. ... Jak krtek ke kalhotkám přišel Krtek a kalhotky ... Jak je vidět, i Bratři v triku nakonec myšlenku kalhotek opustili, protože v následných sériích už Krtek opět chodí s holou zadnicí ... Jak Krtek ke kalhotkám...

INFORMACE

AUTOR
Eduard Petiška
DIMENZE
9,33 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak Krtek ke kalhotkám přišel.pdf

POPIS

Jedna z nejznámějších a nejpůvabnějších knížek o tom, jak se dílo podaří, když se všichni spojí a každý dělá, co umí. Krtek zatouží po krásných modrých kalhotkách, sám ale neumí ani tkát, ani stříhat, šít nebo barvit látku. Poprosí tedy o pomoc své kamarády – raka, rákosníčka, žabku, čápa, ježka, pavoučky a mravenečky. Ti mu rádi pomohou, a Krtek se nakonec může radovat z nových kalhotek s velkými kapsami, kam může schovat své malé poklady.

Chcete si přečíst knihu?Jak Krtek ke kalhotkám přišel ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eduard Petiška. Číst Jak Krtek ke kalhotkám přišel Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY