Zahrada: s meruňkami, včelami a mandloní

Zahrada: s meruňkami, včelami a mandloní - Radek Malý | Jesuslecitona.org

...da s meruňkami, včelami a mandloní. Originální ilustrace a grafická úprava František Petrák Odpovědný redaktor Pavel Jungmann Vydalo nakladatelství Pavel Jungmann - Archa ve Zlíně v roce 2018 jako svou 94 ... Zahrada s meruňkami, včelami a mandloní - Catalog of ... ... . publikaci Edice Poezie, svazek 8. Pavel Jungmann Májová 405, 763 14 Zlín 12 www.nakladatelstviarcha.cz Básník Radek Malý a malíř František Petrák představí svou letošní knižní sklizeň v podobě básnické sbírky Zahrada s meruňkami, včelami a mandloní, jejíž každý kus je literární i výtvarný rukodělný originál. Autoři rovněž předvedou Kočičí tanec, veršovanou knížečku pro děti. Básník Radek Malý a malíř František Petrák představí svou letošní knižní sklizeň v podobě básnické sbírky Zahrada s me ... Zahrada s meruňkami, včelami a mandloní | www ... ... . Autoři rovněž předvedou Kočičí tanec, veršovanou knížečku pro děti. Básník Radek Malý a malíř František Petrák představí svou letošní knižní sklizeň v podobě básnické sbírky Zahrada s meruňkami, včelami a mandloní, jejíž každý kus je literární i výtvarný rukodělný originál.Autoři rovněž předvedou Kočičí tanec, veršovanou knížečku pro děti.Těšit se na vás budou nakladatelé, víno a limonády budou nalévat ... Knihovna je do odvolání uzavřena, všechny plánované akce se ruší. Od 13. 3. 2020 neúčtujeme žádné sankční poplatky. Využijte naše služby z domova. Pochválí záhony, úly, stromy i révu. Probere zdejší denní život, noční život, plevel, škůdce i pomocníky...

INFORMACE

AUTOR
Radek Malý
DIMENZE
10,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Zahrada: s meruňkami, včelami a mandloní.pdf

POPIS

Zahradní práce s výhledem na Říp. Tematicky zaměřená sbírka lehce rozmarné poezie Radka Malého. Každý exemplář knihy obsahuje originální ilustraci Františka Petráka. Kdysi, když se shodly okolnosti, dal jsem dohromady přítomné pány, básníka a malíře, a byly z toho setkání časem další pěkné spolupráce, vždy v péči milého pana nakladatele. Na toho se nikdy nesmí zapomínat!Od chvíle, co letos slezly sporé sněhy, ponáším sebou tento (nedávno ještě) rukopis, tahám ho tam i onde, nepřítomně přemýšlím a okolkuji, plánuji, co k dílku říci, když jsem tu sotva v roli chodce podél plotu.Až když nám doma u branky bíle vykvetl černý bez, došlo mi, že jsem slepý jak ten krtek hvězdonosý. Každá zahrada, aby skutečně ožila, musí mít nejen hospodáře, ale i nějakého prvního návštěvníka, toho, kdo vejde a uvidí.Pochválí záhony, úly, stromy i révu. Probere zdejší denní život, noční život, plevel, škůdce i pomocníky. Takže já řku: Zahrada (ani tento sličný tisk) není farma! Nic k vyčíslení, nic k zaprotokolování, nic k výprodeji.Zahradu můžeme mít, ale lépe je v ní být. Třeba s meruňkami, včelami, mandloní a tak dále… Být spolu, jaká krása. Juch!

Chcete si přečíst knihu?Zahrada: s meruňkami, včelami a mandloní ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radek Malý. Číst Zahrada: s meruňkami, včelami a mandloní Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY