Objevuj s úsměvem: Vláčky

Objevuj s úsměvem: Vláčky - Marcin Brykczynski | Jesuslecitona.org

... 207 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů ... Objevuj s úsměvem: AUTA - Nowicki Artur,Brykczynski Marcin ... ... . Hledáte Objevuj s úsměvem: AUTA od Nowicki Artur,Brykczynski Marcin? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR 248 Kč Objevuj s úsměvem Vláčky - Brykczynski Marcin, Nowicki Artur. Vzdělání, humor, rýmované hádanky i interaktivní úkoly najdou děti v úžasném leporelu určeném nejen nejmladším fanouškům vláčků!Seznámí se s vlaky oso ... Objevuj s úsměvem: VLÁČKY Artur Nowicki | Knihkupectví Daniela ... . Vzdělání, humor, rýmované hádanky i interaktivní úkoly najdou děti v úžasném leporelu určeném nejen nejmladším fanouškům vláčků!Seznámí se s vlaky osobními a nákladními, lokomotivami a drezínami, lokálkami i superrychlými expresy. Hledáte Objevuj s úsměvem: VLÁČKY od Nowicki Artur,Brykczynski Marcin? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Objevuj s úsměvem: Vláčky. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Všechny informace o produktu Kniha Objevuj s úsměvem: VLÁČKY - Nowicki Artur, Brykczynski Marcin, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Objevuj s úsměvem: VLÁČKY - Nowicki Artur, Brykczynski Marcin. Kniha: Objevuj s úsměvem: VLÁČKY (Marcin Brykczynski). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Vzdělání, humor, rýmované hádanky i interaktivní úkoly najdou děti v úžasném leporelu určeném nejen nejmladším fanouškům vláčků! Seznámí se s vlaky osobními a nákladními, lokomotivami a drezínami, lokálkami i superrychlými expresy. Česká parní mašinka BS 80 zvaná Béeska je všechny představí. Leporelo k prohlížení a čte...

INFORMACE

AUTOR
Marcin Brykczynski
DIMENZE
12,89 MB
NÁZEV SOUBORU
Objevuj s úsměvem: Vláčky.pdf

POPIS

Vzdělání, humor, rýmované hádanky i interaktivní úkoly najdou děti v úžasném leporelu určeném nejen nejmladším fanouškům vláčků! Seznámí se s vlaky osobními a nákladními, lokomotivami a drezínami, lokálkami i superrychlými expresy. Česká parní mašinka BS 80 zvaná Béeska je všechny představí. Leporelo k prohlížení a čtení cvičí postřeh a vypravěčské schopnosti, probouzí zájem o okolní svět a pomáhá trávit čas hravým a zároveň činorodým způsobem. Tak nastupovat! Vlak odjíždí! Kniha je určena dětem od 3 let.

Chcete si přečíst knihu?Objevuj s úsměvem: Vláčky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marcin Brykczynski. Číst Objevuj s úsměvem: Vláčky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY