Encyklopedie Larousse - dinosauři

Encyklopedie Larousse - dinosauři - Sylvie Bézuelová | Jesuslecitona.org

...ým světem dinosaurů. Tematicky rozčleněné kapitoly se věnují zrodu těchto obrů, éře druhohor, v níž ovládli naši planetu, popisují jejich život i možné příčiny jejich zániku a představují portréty nejznámějších dinosaurů ... Encyklopedie Larousse - dinosauři - Sylvie Bézuel ... ... . Bohaté ilustrace a jednoduché obrázkové příběhy ... Popis Popis produktu. Encyklopedie seznamuje mladší školáky hravou a zábavnou formou s podivuhodným světem dinosaurů. Tematicky rozčleněné kapitoly se věnují zrodu těchto obrů, éře druhohor, v níž ovládli naši planetu, popisují jejich život i možné příčiny jejich zániku, charakterizují jednotlivé skupiny dinosaurů a představují portréty t ... Encyklopedie Larousse - dinosauři Euromedia Group, a.s. ... . Tematicky rozčleněné kapitoly se věnují zrodu těchto obrů, éře druhohor, v níž ovládli naši planetu, popisují jejich život i možné příčiny jejich zániku, charakterizují jednotlivé skupiny dinosaurů a představují portréty těch nejznámějších. Encyklopedie * Dinosauři * Pravěký svět . V této knížce poznáte nejzajímavější dinosaury, rohaté, s hřebeny, s dlouhými krky, neuvěřitelně obrovské...Dozvíte se, jak žili a co jedli. Po vývojové cestě budete sledovat mnoho dalších pravěkých ž Encyklopedie hravou a zábavnou formou seznamuje mladší školáky s podivuhodným světem dinosaurů. Tematicky rozčleněné kapitoly se věnují zrodu těchto obrů, éře druhohor, v níž ovládli naši planetu, popisují jejich život i možné příčiny jejich zániku a představují portréty nejznámějších dinosaurů. Bohaté ilustrace a jednoduché obrázkové příběhy ......

INFORMACE

AUTOR
Sylvie Bézuelová
DIMENZE
12,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Encyklopedie Larousse - dinosauři.pdf

POPIS

Encyklopedie seznamuje mladší školáky hravou a zábavnou formou s podivuhodným světem dinosaurů. Tematicky rozčleněné kapitoly se věnují zrodu těchto obrů, éře druhohor, v níž ovládli naši planetu, popisují jejich život i možné příčiny jejich zániku, charakterizují jednotlivé skupiny dinosaurů a představují portréty těch nejznámějších. Bohaté ilustrace a jednoduché obrázkové příběhy usnadňují dětem pochopení a knihu zpestřují zábavné úkoly a zajímavosti.

Chcete si přečíst knihu?Encyklopedie Larousse - dinosauři ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sylvie Bézuelová. Číst Encyklopedie Larousse - dinosauři Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY