To byl Guderian

To byl Guderian - Horst Scheibert | Jesuslecitona.org

...rfare and the blitzkrieg between World Wars I and II and who contributed decisively to Germany's victories in Poland, France, and the Soviet ... To byl Guderian / Nejlevnější knihy ... ... Všechny informace o produktu Kniha To byl Guderian - Horst Scheibert, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze To byl Guderian - Horst Scheibert. Heinz Wilhelm Guderian (German: [ɡuˈdeːʁi̯an]; 17 June 1888 - 14 May 1954) was a German general during World War II who, after the war, became a successful memoirist. An early pioneer and advocate of the "blitzkrieg" approach, he played a central role in the development of the panzer division concept.In 1 ... To byl Guderian - Horst Scheibert od 248 Kč - Heureka.cz ... . An early pioneer and advocate of the "blitzkrieg" approach, he played a central role in the development of the panzer division concept.In 1936, he became the Inspector of Motorized Troops. To byl Guderian . Horst Scheibert; Horst Scheibert . 5,0 . Sledovať autora . Biografie a životopisy História Technika a priemysel. Všetky knihy autora . Naše vojsko, 2018. 3 hodiny čítania. Vydavateľstvo Naše vojsko, 2018. Kniha, jejíž autor byl za druhé světové války důstojníkem v Guderianových útvar...

INFORMACE

AUTOR
Horst Scheibert
DIMENZE
5,30 MB
NÁZEV SOUBORU
To byl Guderian.pdf

POPIS

Kniha, jejíž autor byl za druhé světové války důstojníkem v Guderianových útvarech, je rozsáhlým obrazovým životopisem generála Heinze Guderiana, vrchního velitele tankových vojsk Wehrmachtu. Pro své neortodoxní názory na úlohu a použití obrněných jednotek, které dokázal neochvějně hájit i před nejvyššími autoritami, byl Guderian během války třikrát odvolán z funkce, vývoj na frontách mu však vždy nakonec dal za pravdu. Bohatý dokumentární materiál je doprovázen výňatky z Guderianovy knihy Vzpomínky generála.

Chcete si přečíst knihu?To byl Guderian ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Horst Scheibert. Číst To byl Guderian Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY