Jací jsme dnes: Česko od roku 1989 očima investigativního novináře

Jací jsme dnes: Česko od roku 1989 očima investigativního novináře - Jaroslav Spurný | Jesuslecitona.org

... 2002; Kniha Jací jsme dnes - Česko od roku 1989 očima investigativního novináře je v Česko od roku 1989 očima investigativního novináře Kniha investigativního novináře Jaroslava Spurného přináší osobní pohled na několik klíčových politických a hospodářských kauz, které ovlivnily a ovlivňují život v České republice a její směřování v posledních 29 letech ... Jací jsme dnes - Česko od roku 1989 očima investigativního ... ... . Jací jsme dnes: Česko od roku 1989 očima investigativního novináře Pohled investigativního novináře Jaroslava Spurného na klíčové porevoluční kauzy Kniha investigativního novináře Jaroslava Spurného přináší osobní pohled na několik klíčových politických a hospodářských kauz, které ovlivnily a ovlivňují život ... Česko od roku 1989 očima investigativního novináře Autor: Jaroslav Spurný Kniha investigativního novináře Jaroslava Spurného přináší osobní pohled na několik klíčových politických a hospodářských kauz, které ovlivnily a ovlivňují život v České ... Jací jsme dnes / Česko od roku 1989 očima investigativního novináře Jaroslav Spurný. ISBN: 978-80-7215-567-5 ... Jací jsme dnes: Česko od roku 1989 očima investigativního ... ... ... Česko od roku 1989 očima investigativního novináře Autor: Jaroslav Spurný Kniha investigativního novináře Jaroslava Spurného přináší osobní pohled na několik klíčových politických a hospodářských kauz, které ovlivnily a ovlivňují život v České ... Jací jsme dnes / Česko od roku 1989 očima investigativního novináře Jaroslav Spurný. ISBN: 978-80-7215-567-5 Rok vydání: 2018 Počet stran: 224 Cena: 248 Kč Vazba: brožované Formát: 145 x 205 mm Číslo publikace: 642 Grafická úprava: Jana Vahalíková Kniha investigativního novináře Jaroslava Spurného přináší osobní pohled na několik klíčových politických a ... Pozn.: Česko od roku 1989 očima investigativního novináře. Kniha investigativního novináře Jaroslava Spurného přináší osobní pohled na několik klíčových politických a hospodářských kauz, které ovlivnily a ovlivňují život v České republice a její směřování v posledních 29 letech. Jací jsme dnes Česko od roku 1989 očima investigativního novináře Spurný Jaroslav. Kniha investigativního novináře Jaroslava Spurného přináší osobní pohled na několik klíčových politických a hospodářských kauz, které ovlivnily a ovlivňují život v České republice a její směřování v posledních 29 letech. Jaroslav Spurný je jedním z našich nejzkušenějších a nejuznávanějších investigativců. Jeho kniha mapuje kauzy od divokých 90. let až do doby nedávno minulé. Radiokniha zpracovává většinu kapitol. Pro mimo...

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Spurný
DIMENZE
4,85 MB
NÁZEV SOUBORU
Jací jsme dnes: Česko od roku 1989 očima investigativního novináře.pdf

POPIS

Kniha investigativního novináře Jaroslava Spurného přináší osobní pohled na několik klíčových politických a hospodářských kauz, které ovlivnily a ovlivňují život v České republice a její směřování v posledních 29 letech. Vedle faktů a hypotéz v ní nalezneme i osobní vzpomínky na setkání s aktéry těchto kauz, vlivnými českými politiky a jejich poradci, byznysmeny, bankéři, státními zástupci, policejními vyšetřovateli a dalšími lidmi, kteří utvářejí český veřejný život. A právě osobní svědectví a vzpomínky jsou tím nejcennějším, co kniha přináší. Jaroslav Spurný nás provede mimo jiné příběhy bankéře Antonína Moravce a žalobce Libora Grygárka, setkáme se s kauzou nákupu Gripenů, s bankovními tunely, podivnými privatizacemi, s nepochopitelnou mocí společnosti ČEZ, s osudy Marka Dalíka, Renaty Vesecké i Jany Nagyové a mnoha dalších osob, které život v naší zemi ovlivňují do současnosti.

Chcete si přečíst knihu?Jací jsme dnes: Česko od roku 1989 očima investigativního novináře ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Spurný. Číst Jací jsme dnes: Česko od roku 1989 očima investigativního novináře Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY