Návrhář: Román o počátku kariéry Christiana Diora

Návrhář: Román o počátku kariéry Christiana Diora - Marius Gabriel | Jesuslecitona.org

...porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Návrhář ... Návrhář - Marius Gabriel | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . Návrhář od 11,44 € - Heureka.sk Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. MARIUS GABRIEL: Návrhář Další knihou z "režné" edice nakladatelství MEFAFORA je kniha Návrhář. Jak je napsáno na přebalu knihy - Román o počátku kariéry Christiana Diora. Hned na úvod musím napsat, že to není tak úplně pravda. Ocitáme se v Paříži roku 1944. Válka pomaličku končí a mladá nov ... Návrhář ... . Ocitáme se v Paříži roku 1944. Válka pomaličku končí a mladá novomanželka Cooper ... Román o počátku kariéry Christiana Diora Paříž, rok 1944. Celé město oslavuje osvobození Francie a čerstvě vdaná Copper Reilly je uvězněná v nešťastném manželství. Místo, aby se jako novinářka věnovala kariéře, sedí doma a čeká na záletného muže. Jedna manželova ... Ebook elektronická kniha Návrhář - autor Gabriel Marius - PDF, ePub, Mobi e-kniha ihned ke stažení. Román o počátku kariéry Christiana Diora Román o počátku kariéry Christiana Diora Paříž, rok 1944. Celé město oslavuje osvobození Francie a čerstvě vdaná Copper Reilly je uvězněná v nešťastném manželství. Místo, aby se jako novinářka věnovala kariéře, sedí doma a čeká na záletného muže. Jedna manželova nevěra stíhá druhou, až pohár přeteče a Copper požádá o rozvod. Román o počátku kariéry Christiana Diora. Paříž, rok 1944. Celé město oslavuje osvobození Francie a čerstvě vdaná Copper Reilly je uvězněná v nešťastném manželství. Místo, aby se jako novinářka věnovala kariéře, sedí doma a čeká na záletného muže. Metafora Návrhář - Román o počátku kariéry Christiana Diora - Marius Gabriel . Paříž, rok 1944. Celé město oslavuje osvobození Francie a čerstvě vdaná Copper Reilly je uvězněná v nešťastném manželství. Místo, aby se jako novinářka věnovala kariéře, sedí doma a čeká na záletného muže. Návrhář: Román o počátku kariéry Christiana Diora Paříž, rok 1944. Celé město oslavuje osvobození Francie a čerstvě vdaná Copper Reilly je uvězněná v nešťastném manželství. Návrhář Marius Gabriel. Koupit za 297 K ... Román o počátku kariéry Christiana Diora. více. Mohlo by se vám líbit. Ba za mar. 120 Kč ... Návrhář; Návrhář ... Román o počátku kariéry Christiana Diora Můžeme Vám poradit? Pokud jste nenašli všechny informace v popisu produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem. Vaše jméno * E-mail * * Odeslat Ze stejné kategorie ... Román o počátku kariéry Christiana Diora Paříž, rok 1944. Celé město oslavuje osvobození Francie a čerstvě vdaná Copper Reilly je uvězněná v nešťastném manželství. Místo, aby se jako novinářka věnovala kariéře, sedí doma a čeká na záletného muže. Návrhář (Román o počátku kariéry Christiana Diora) Marius Gabriel . Historické romány. r.v. 2018, nakladatel Metafora, drobné opotřebení přebalu, jinak výborný stav Román o počátku kariéry Christiana Diora. Předmětná hesla Dior, Christian...

INFORMACE

AUTOR
Marius Gabriel
DIMENZE
9,33 MB
NÁZEV SOUBORU
Návrhář: Román o počátku kariéry Christiana Diora.pdf

POPIS

Paříž, rok 1944. Celé město oslavuje osvobození Francie a čerstvě vdaná Copper Reilly je uvězněná v nešťastném manželství. Místo, aby se jako novinářka věnovala kariéře, sedí doma a čeká na záletného muže. Jedna manželova nevěra stíhá druhou, až pohár přeteče a Copper požádá o rozvod. Zůstává sama v Paříži a nečekaně potkává velmi nepravděpodobného přítele: podivínského návrháře ve středních letech. Jeho vrozená nesmělost a nechuť k publicitě i slávě si protiřečí s troufalou brilantností jeho návrhů. Jmenuje se Christian Dior. Copper rychle rozpozná jeho mimořádné nadání a pobízí ho, aby se osamostatnil. Vzájemně si dodávají odvahu žít své sny. Zatímco se Paříž vzpamatovává z války a nachází svůj někdejší šarm, Christian si buduje vlastní módní dům a Copper se vrhá do divokého světa módní žurnalistiky. Příběh o přátelství, lásce, hledání krásy a sebeuplatnění čerpá ze skutečných historických událostí, především ze života Christiana Diora. Mimo jiné v něm najdete také zmínku o Theatre de la mode – slavné poválečné miniaturní módní přehlídce haute couture.

Chcete si přečíst knihu?Návrhář: Román o počátku kariéry Christiana Diora ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marius Gabriel. Číst Návrhář: Román o počátku kariéry Christiana Diora Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY