Lili Větroplaška 3: Delfíni v ohrožení!

Lili Větroplaška 3: Delfíni v ohrožení! - Tanya Stewnerová | Jesuslecitona.org

...a 3: Delfíni v ohrožení! + Lili Větroplaška 4: Šimpanzi nejsou ledajaké opice + Lili Větroplaška 5: Takhle se na koni neskáče! Lili Větroplaška série ... Lili Větroplaška 3: Delfíni v ohrožení! - Tanya Stewnerová ... ... . 7 knih. Knihy; Bazar; Se slony se nemluví! ... Tygřice se do lvů nezamilovávají! 2. v sérii, T. Stewner, 2017 Koupit Koupit eknihu. Delfíni v ohrožení! 3. v sérii, T. Stewner, 2018 ... Šimpanzi nejsou ledajaké opice! 4. v sérii, T. Stewner, 2019 Koupit Koupit eknihu. Takhle se na koni neskáče! 5. v ... Lili Větroplaška 3: Delfíni v ohrožení! Autor: Stewnerová, Tanya Nakladatel: Piko ... Lili Větroplaška 3: Delfíni v ohrožení! - Tanya Stewnerová ... ... . Stewner, 2019 Koupit Koupit eknihu. Takhle se na koni neskáče! 5. v ... Lili Větroplaška 3: Delfíni v ohrožení! Autor: Stewnerová, Tanya Nakladatel: Pikola EAN: 9788075498816 ISBN: 978-80-7549-881-6 Originál: Lilliane Susewind - Delphine in Seenot Překlad: Bezděková, Alena Ilustrace: Schöffmannová-Davidová, Eva Popis: 1× kniha, vázaná, 176 stran, česky Rozměry: 15,2 × 21,2 cm Rok vydání: Lili jede k moři. Smí si vzít sebou svého kamaráda Lukáše, ale své schopnosti musí nechat doma. Její máma totiž chce, aby z nich...

INFORMACE

AUTOR
Tanya Stewnerová
DIMENZE
7,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Lili Větroplaška 3: Delfíni v ohrožení!.pdf

POPIS

Lili jede k moři. Smí si vzít sebou svého kamaráda Lukáše, ale své schopnosti musí nechat doma. Její máma totiž chce, aby z nich na dovolené byla úplně normální rodina. Nikdo si nesmí všimnout, že Lili umí mluvit se zvířaty. Jenže pak se v Severním moři náhle objeví delfíni. Hluk velkých zaoceánských parníků je vychýlil z kurzu. Ve studených vlnách Severního moře nemůžou přežít! Lili nemá na vybranou, musí se alespoň pokusit o jejich záchranu… Další napínavý příběh z oblíbené série o odvážné Lili zahřeje u srdce i rozesměje! Kniha je určena pro čtenářky od 8 let.

Chcete si přečíst knihu?Lili Větroplaška 3: Delfíni v ohrožení! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tanya Stewnerová. Číst Lili Větroplaška 3: Delfíni v ohrožení! Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY