Učení a paměť pravou hemisférou

Učení a paměť pravou hemisférou - Petr Vladyka | Jesuslecitona.org

... pravou hemisférou - tajemství odhaleno Václav Posolda ... Cvičení na propojení pravé a levé hemisféry - YouTube ... . ... Učení a paměť pravou hemisférou, Jak se rychle učit - Duration: ... Úvod ke kurzu Učení a paměť pravou hemisférou, který vede Petr Vladyka (natočeno v Lingua Zlín) Jak se naučit anglicky (tipy a triky pro všechny, co si myslí, že nemají na jazyky hlavu či čas) - Duration: 50:35. Bronislav Sobotka 397,854 views *27-29/3 Učení a paměť pravou hemisférou, Praha - kurz byl odložen na dobu po karanténě, o termínu se jedná *15-17/5 Intuice, sny a symboly, Praha - kurz byl odložen na dobu po karanténě (cca září/říjen) Všechny informace o produktu Kniha Učení a paměť pravou hemisférou - Vladyka Petr, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Učení a paměť pravou hemisférou - Vladyka Petr. Cvičen ... Učení a paměť pravou hemisférou Petr Vladyka - AEGEA ... . Cvičen...

INFORMACE

AUTOR
Petr Vladyka
DIMENZE
11,62 MB
NÁZEV SOUBORU
Učení a paměť pravou hemisférou.pdf

POPIS

Autor vystudoval pedagogickou fakultu UK a v současnosti pracuje jako specializovaný lektor na využití potenciálu mozku. Pořádá vysokoškolské semináře s celostátní akreditací, v nichž se soustředí především na téma komunikace a zážitkové alternativní metody ve vyučování. Přes dvacet let vede kurzy zaměřené na práci s pravou mozkovou hemisférou, progresivní učení, psychologii a rozvoj kreativního myšlení. Ve své knize, se zabývá otázkou zlepšování paměti, a jak sám říká v úvodu, publikace je určená pro všechny, kteří mají pocit, že tradičními metodami si toho normálně moc nezapamatují anebo se už léta učí cizí jazyk, ale stále jsou na jednom místě. Kniha je pojatá formou rozhovoru, v němž autor odpovídá na nejčastější dotazy, vysvětluje svou metodu a podává návod, jak postupovat.

Chcete si přečíst knihu?Učení a paměť pravou hemisférou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Vladyka. Číst Učení a paměť pravou hemisférou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY