Manipulace se zbraní: pro žadatele o zbrojní průkaz

Manipulace se zbraní: pro žadatele o zbrojní průkaz - Jan Komenda | Jesuslecitona.org

...ho žadatele o zbrojní průkaz zaměřená na bezpečnou manipulaci se zbraní ... Základy manipulace se zbraní (repríza) - YouTube ... . Nové, aktualizované vydání z roku 2018. Autor ( Jan Komenda ) působí jako pedagog na Univerzitě obrany v Brně. Podle zákona č. 119/2002 Sb. ze dne 8. března 2002 o střelných zbraních a střelivu...se zbrojní průkazy v současné době dělí do následujících skupin: § 16 Zbrojní průkazy a jejich skupiny (1) Zbrojní průkaz je veřejná listina, která fyzickou osobu opravňuje k nabývání vlastnictví a držení zbraně nebo střeliva do těchto zbraní v rozsahu oprávnění ... Publikace Manipulace se zbraní při zkoušce odborné způsobilosti pro ža ... Kniha: Manipulace se zbraní - Jan Komenda | Knihy.ABZ.cz ... ... Publikace Manipulace se zbraní při zkoušce odborné způsobilosti pro žadatele o zbrojní průkaz je učena pro žadatele o vydání zbrojního průkazu k přípravě k praktické části zkoušky odborné způsobilosti. Objasňuje základní zásady pro bezpečnou manipulaci se zbraněmi v rozsahu požadovaném při zkoušce. Kompletní příprava na zbrojní průkaz 2000 Kč. Školení se skládá z teoretické a praktické části, nácviku ostré střelby, teoretického školení žadatelů o zbrojní průkaz a zájemců o bližší seznámení s touto problematikou, nácviku bezpečné manipulace se zbraněmi Publikace Manipulace se zbraní při zkoušce odborné způsobilosti pro žadatele o zbrojní průkaz je učena pro žadatele o vydání zbrojního průkazu k přípravě k praktické části zkoušky odborné způsobilosti. Objasňuje základní zásady pro bezpečnou manipulaci se zbraněmi v rozsahu požadovaném při zkoušce. V červenci 2018 jsem vydal již 5.vydání publikace Manipulace se zbraní při zkoušce odborné způsobilosti pro žadatele o zbrojní průkaz, která je učena pro žadatele o vydání zbrojního průkazu k přípravě k praktické části zkoušky odborné způsobilosti.Brožura objasňuje základní zásady pro bezpečnou manipulaci se zbraněmi v rozsahu požadovaném při zkoušce....

INFORMACE

AUTOR
Jan Komenda
DIMENZE
4,41 MB
NÁZEV SOUBORU
Manipulace se zbraní: pro žadatele o zbrojní průkaz.pdf

POPIS

Autor působí jako pedagog na Univerzitě obrany v Brně. Jako zkušební komisař přezkoušel během své dlouholeté praxe několik tisíc žadatelů o zbrojní průkaz. V brožuře je přehledně zachycen celý průběh praktické části zkoušky spolu s názornou obrazovou částí (celkem 53 obrázků). V příloze je uveden oficiální zkušební řád zkoušky. Brožura čtenáři poskytuje možnost osvojit si správné návyky pro bezpečnou manipulaci se základními druhy palných zbraní používaných u zkoušky (pistole, malorážka a brokovnice). Současně dává jasnou představu o tom, jak bude zkouška probíhat a jak ji úspěšně absolvovat. OBSAH: Předmluva Úvod Obecné zásady manipulace se zbraněmi Zásady manipulace s krátkou kulovou zbraní Zásady manipulace s malorážkou Zásady manipulace s brokovnicí Závěr Příloha (Nařízení vlády o zkušebním řádu zkoušky)

Chcete si přečíst knihu?Manipulace se zbraní: pro žadatele o zbrojní průkaz ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Komenda. Číst Manipulace se zbraní: pro žadatele o zbrojní průkaz Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY