Detektiv Koumes - Letní případ

Detektiv Koumes - Letní případ - Josef Quis | Jesuslecitona.org

...rovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Detektiv Koumes - Letní případ ... Kniha: Detektiv Koumes - Josef Quis | Knihy.ABZ.cz ... . Detektiv Koumes Letní případ (978-80-7584-078-3) Kniha - autor Josef Quis, 104 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Tentokrát musí detektiv Koumes, brouk z louky pod lesem, pátrat po ztraceném strýci svého kamaráda. Za úmorného vedra a sucha se dostane až do tajuplného lesa. Detektiv Koumes - Letní případ. Celkové hodnocení ... Tentokrát musí detektiv Koumes, brouk z louky pod lesem, pátrat po ... Letní případ / Detektiv Koumes (4) --- PITAVAL - databáze ... ... . Celkové hodnocení ... Tentokrát musí detektiv Koumes, brouk z louky pod lesem, pátrat po ztraceném strýci svého kamaráda. Za úmorného vedra a sucha se dostane až do tajuplného lesa. Setká se s vodní příšerou, pozná spoustu nových přátel a samozřejmě mu také půjde o život v Domě ... Detektiv Koumes - Letní případ. Josef Quis. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 2 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 1 ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, ve středu 20.5. u Vás doma (Typy ... Br...

INFORMACE

AUTOR
Josef Quis
DIMENZE
10,55 MB
NÁZEV SOUBORU
Detektiv Koumes - Letní případ.pdf

POPIS

Tentokrát musí detektiv Koumes, brouk z louky pod lesem, pátrat po ztraceném strýci svého kamaráda. Za úmorného vedra a sucha se dostane až do tajuplného lesa. Setká se s vodní příšerou, pozná spoustu nových přátel a samozřejmě mu také půjde o život v Domě smrti. Nakonec ale vše dobře dopadne, případ bude zdárně vyřešen a dokonce se mu podaří zachránit i vysychající rybník, a pomůže tak svému kamarádovi žabáku Robinovi.

Chcete si přečíst knihu?Detektiv Koumes - Letní případ ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Quis. Číst Detektiv Koumes - Letní případ Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY