Ollo: Země sváru

Ollo: Země sváru - Háta Kreisinger Komňacká | Jesuslecitona.org

... vyhrajte a pusťte se do čtení. Máme tady pro vás 3 výtisky knihy Ollo - Země sváru ... Recenzia - Háta Kreisinger Komňacká: Ollo, země sváru ... ... ., Hledáte inspiraci na nákup knih, nebo recenze, rozhovory, knižní tipy, soutěže? Navštivte náš blog KNIHCENTRUM REVUE. Poněkud záhadné slovo „ollo" pochází z elfského jazyka a znamená „útes". Už název knihy tedy nepřímo napovídá, jak velkou roli v příběhu hraje moře: moře coby hranice ostrovní země, o kterou hlavní hrdinka románu soupeří se svými protivníky, moře jako širý obzor, k němuž se upínají tužby i vzpomínky. Seznamte se s projektem Ollo a poznejte fantasy svět všemi smysly - spojení psaného p ... nakladatelství Práh | Ollo - Země sváru | nakladatelství Práh ... . Seznamte se s projektem Ollo a poznejte fantasy svět všemi smysly - spojení psaného příběhu, čtených nahrávek, hudby, komiksu, ilustrací, videí, map a heraldiky. A přijeďte i na LARP, kde dění na Hällristingaru prožijete doslova na vlastní kůži. Názov diela: Ollo: Země sváru Séria: Ollo Vydavateľstvo: Práh E-shop: Práh Rok vydania: 2018 Hodnotenie autorom recenzie: 55% . Severské kraje a ich mytológia sú veľmi vďačnou témou pre akýchkoľvek autorov. Dávajú totiž možnosť predniesť epické príbehy v studených nehostinných krajoch plných temných lesov a ......

INFORMACE

AUTOR
Háta Kreisinger Komňacká
DIMENZE
11,84 MB
NÁZEV SOUBORU
Ollo: Země sváru.pdf

POPIS

V den oslav letního slunovratu, kdy se v jarlově paláci v hlavním městě koná velkolepá hostina, připlouvají k břehům ostrova Hällristingaru nájezdníci a bez výraznějšího odporu rychle postupují do vnitrozemí. Tak začíná vzpoura, která dosud neměla obdoby. Jarl je mrtev, povražděni jsou i všichni dvořané, kteří se odmítají poklonit novým pánům. Mladičké Ydalir, jarlově dceři a následnici, se však na poslední chvíli podaří uniknout a nalézt úkryt u tajemných elfů. Podaří se jí získat zpět vše, co jí právoplatně náleží? Poněkud záhadné slovo „ollo“ pochází z elfského jazyka a znamená „útes“. Už název knihy tedy nepřímo napovídá, jak velkou roli v příběhu hraje moře: moře coby hranice ostrovní země, o kterou hlavní hrdinka románu soupeří se svými protivníky, moře jako širý obzor, k němuž se upínají tužby i vzpomínky. V příběhu se prolínají prvky klasické fantastiky v tolkienovském stylu s dobrodružstvím z prostředí odlehlého a mýty opředeného severu, jehož mluva a divoký, nespoutaný charakter podněcují představivost a jsou mezi milovníky vyprávění oblíbeným zdrojem inspirace.

Chcete si přečíst knihu?Ollo: Země sváru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Háta Kreisinger Komňacká. Číst Ollo: Země sváru Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY