Když se kruh uzavřel: Odkud vede, odkud a kam.

Když se kruh uzavřel: Odkud vede, odkud a kam. - Kamil Pešťák | Jesuslecitona.org

...8-80-907287--7 Popis: 1× kniha, brožovaná, 260 stran, česky Rozměry: 13,1 × 20,1 cm Když se kruh uzavřel: Odkud vede, odkud a kam ... Když se kruh uzavřel | eKnihy, elektronické knihy, vaše ... ... . Kamil Pešťák ... Když se kruh uzavřel Odkud vede, odkud a kam. Přidat recenzi Magazín OKO (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení ... E-kniha: Když se kruh uzavřel -- Odkud vede, odkud a kam. - Kamil Pešťák. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prode ... A nad tím vším je slunce. Kdy něco končí a kdy začíná ... ... . - Kamil Pešťák. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... (odkud vede, odkud a kam) Odkud vede, odkud a kam. PEŠŤÁK Kamil. Info: Smartconsulting, 2018 (2.) - brož., 260 str. EAN: 9788090728707 ISBN: 978-80-907287--7 Společně s jeho přítelem „Profou", vás při svém útěku provede dámskou ložnicí, podíváte se z vrcholků rakouských alpských velikánů a vkročíte do nitra kanadské divočiny. Stíny minulosti se k němu ale i po letech neustále stahují. „Když se kruh uzavřel" vás bude bavit až do poslední stránky a ranních hodin. Když se kruh uzavřel - Odkud vede, odkud a kam - Odkud vede, odkud a kam. - Kamil Pešťák . Dobrodružný román na pomezí thrilleru a gangsterky se odehrává v nedávné minulosti a současnosti. Když...

INFORMACE

AUTOR
Kamil Pešťák
DIMENZE
3,51 MB
NÁZEV SOUBORU
Když se kruh uzavřel: Odkud vede, odkud a kam..pdf

POPIS

Dobrodružný román na pomezí thrilleru a gangsterky se odehrává v nedávné minulosti a současnosti. Seznámíte se s českým rodákem hudebníkem a dobrodruhem Davidem, který se nechtěně zaplete do nebezpečných známostí s několika ženami v českém podnikatelsko - mafiánském prostředí devadesátých let. Společně s jeho přítelem „Profou“, vás při svém útěku provede dámskou ložnicí, podíváte se z vrcholků rakouských alpských velikánů a vkročíte do nitra kanadské divočiny. Stíny minulosti se k němu ale i po letech neustále stahují. „Když se kruh uzavřel“ vás bude bavit až do poslední stránky a ranních hodin.

Chcete si přečíst knihu?Když se kruh uzavřel: Odkud vede, odkud a kam. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kamil Pešťák. Číst Když se kruh uzavřel: Odkud vede, odkud a kam. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY