Úrazy ve sportu a jak jim předcházet: první pomoc, taping, rehabilitace

Úrazy ve sportu a jak jim předcházet: první pomoc, taping, rehabilitace - Jaroslav Pilný, | Jesuslecitona.org

...abilitace. ... Pro zdárný návrat sportovce do závodní činnosti je rozhodující i rehabilitace, proto se předposlední část knihy na 64 ilustrovaných cvičeních věnuje rehabilitaci jednotlivých kloubů s doporučením, ve které fázi po úrazu či ... Úrazy ve sportu a jak jim předcházet - První pomoc, taping ... ... ... Úrazy ve sportu a jak jim předcházet - První pomoc, taping, rehabilitace - Pilný Jaroslav - Kniha, která ve svém prvním vydání vyšla pod názvem Prevence úrazů pro sportovce, je jakousi „kuchařku" pro prvotní diagnostiku a ošetření sportovních poraněn Kniha Úrazy ve sportu a jak jim předcházet (Jaroslav Pilný) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. Kniha: Úrazy ve sportu a jak jim předcházet(Jaroslav Pilný) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejš ... Úrazy ve sportu a jak jim předcházet / Nejlevnější knihy ... .sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. Kniha: Úrazy ve sportu a jak jim předcházet(Jaroslav Pilný) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk. ... První pomoc, taping, rehabilitace. Jaroslav Piln ... Úrazy ve sportu a jak jim předcházet (Jaroslav Pilný a kol.) Nakladatelství Grada Kniha, která ve svém prvním vydání vyšla pod názvem Prevence úrazů pro sportovce, je jakousi „kuchařkou" pro prvotní diagnostiku a ošetření sportovních poranění horních a dolních končetin, hlavy a páteře. Úrazy ve sportu a jak jim předcházet: taping, první pomoc, rehabilitace Úrazy sportovců jsou častou příčinou přerušení sportovní aktivity jedince. Pokud nejsou včas diagnostikovány a správně léčeny, mohu vést i k ukončení sportovní činnosti. Garantovi těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. vyšla začátkem měsíce září další kniha pod názvem ÚRAZY VE SPORTU a jak jim předcházet. Autor se svými spolupracovníky připravily publikaci, kde široké veřejnosti, sportovcům, jejich trenérům představují nejčastější úrazy a přetížení vzniklé při sportu. Prvni pomoc. Upřesnit výběr Skladem Cena s dopravou Filtrovat. Nalezeno více než 1 000 nabídek. (Zobrazuji 1 - 30) Hemagel PRVNÍ POMOC 5g+3 ks krycí fólie. Zdravotnický prostředek - Použití: Podporuje hojení drobných poranění, řezných ran, odřenin, drobných poranění, puchýřů. ... E-kniha: Úrazy ve sportu a jak jim předcházet (Jaroslav Pilný). Nakupujte e-knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Garantovi těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. vyšla začátkem měsíce září další kniha pod názvem ÚRAZY VE SPORTU a jak jim předcházet. Autor se svými spolupracovníky připravily publikaci, kde široké veřejnosti, sportovcům, jejich trenérům představují nejčastější úrazy a přetížení vzniklé při sportu....

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Pilný,
DIMENZE
8,36 MB
NÁZEV SOUBORU
Úrazy ve sportu a jak jim předcházet: první pomoc, taping, rehabilitace.pdf

POPIS

Kniha, která ve svém prvním vydání vyšla pod názvem Prevence úrazů pro sportovce, je jakousi „kuchařku“ pro prvotní diagnostiku a ošetření sportovních poranění horních a dolních končetin, hlavy a páteře. Jednoduše popisuje anatomické předpoklady pro vznik daného poškození, jeho příčiny, příznaky a možnosti léčby, včetně doby nutné k jeho doléčení. Nově je v přepracovaném vydání zařazena i kapitola věnovaná specifikám dětských zlomenin, která, pokud jsou nerespektována, vedou k závažným celoživotním obtížím. Autoři čtenáře seznamují se základními techniky statického tapingu, které mohou pomoci k doléčení již vzniklých poškození, ale zároveň se mohou využít i jako jejich prevence. Dále názorně ukazují konkrétní aplikace kinesiotapingu jako progresivní metody, která se v současné době v oblasti sportovní traumatologie a fyzioterapie používá. Pro zdárný návrat sportovce do závodní činnosti je rozhodující i rehabilitace, proto se předposlední část knihy na 64 ilustrovaných cvičeních věnuje rehabilitaci jednotlivých kloubů s doporučením, ve které fázi po úrazu či operaci je možné začít s jejím používáním. Vzhledem k tomu, že i u sportovců výrazně narůstají obtíže spojené s bolestmi zad, zařadili autoři nově i 30 vhodných cviků zaměřených na tuto problematiku.

Chcete si přečíst knihu?Úrazy ve sportu a jak jim předcházet: první pomoc, taping, rehabilitace ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Pilný,. Číst Úrazy ve sportu a jak jim předcházet: první pomoc, taping, rehabilitace Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY