Pod vládou Narcise: Co je v sázce, když popřeme rodíl mezi pohlavími

Pod vládou Narcise: Co je v sázce, když popřeme rodíl mezi pohlavími - Tony Anatrella | Jesuslecitona.org

...ho jezuity a docenta psychiatrie a psychoanalýzy Tonyho Anatrelly vychází v českém překladu v období, kdy jsou publikovány různé programy a náměty ... Sexualita - sociologické aspekty | Knihy.ABZ.cz ... ... Pod vládou narcise. Co je v sázce, když popřeme rozdíl mezi pohlavími Anatrella Tony. Kniha významného francouzského jezuity a do...-10% 189,-170,- 1-2 ks ... Pod vládou narcise. Co je v sázce, když popřeme rozdíl mezi pohlavími Anatrella Tony. Kniha významného francouzského jezuity a do...-10% 189,-170,- 1-2 ks. Milion duší. Osudy biskupa Josefa Hloucha Kolouch František. Monografie je věnov ... Sexualita - sociologické aspekty | Knihy.ABZ.cz ... . Kniha významného francouzského jezuity a do...-10% 189,-170,- 1-2 ks. Milion duší. Osudy biskupa Josefa Hloucha Kolouch František. Monografie je věnována velké biskupské osobnosti - Josefu Hlouchovi. ... Psychologie v medicíně Ayers Susan - de Visser Richard Důležitost psychologie v celé medicínské oblasti je stále uznávanější a psychologická témata jsou dn... Pod vládou Narcise Co je v sázce, když popřeme rodíl mezi pohlavími Tony Anatrella / Kartuziánské nakladatelstv í (2018 ... Pod vládou Narcise. Co je v sázce, když popřeme rozdíl mezi pohlavími. Tony Anatrella. 2018, 1. vydání, Kartuziánské nakladatelstv ... sociální zabezpečení v České republice/ lékařská posudková služba/ pojistné systémy sociálního zabezpečení ... Pod vládou Narcise: Co je v sázce, když popřeme rodíl mezi pohlavími: Tony Anatrella: Kartuziánské nakladatelství ... Pod nadvládou Narcise (Co je v sázce, když popřeme rodíl mezi pohlavími) Tony Anatrella • Kartuzianské nakladatelství, 2018 Posielame do 14 dní Poutník Karlaz v dvaceti devíti promluvách vysloví, co je v životě důležité. V nadčasových rozmluvách nabídne praktické instrukce k řešení zásadních životních otázek. ... Co je v sázce, když popřeme rodíl mezi pohlavími. Hodnocení produktu: 0%. naučná, 2018, Tony Anatrella, ... Třicet let pod přísahou - Klíma ... Pod vládou narcise : co je v sázce, když popřeme rozdíl mezi pohlavími: Problemy związane z "małżeństwem" homoseksualnym: Le processus de l'identification, le développement de la personnalité et la vie sociale des adolescents: Psychologie et vie spirituelle : [distinguer pour unir] Pod vládou Narcise : co je v sázce, když popřeme rozdíl mezi pohlavími / Hlavní autor: Anatrella, Tony, 1941- Vydáno: (2018) A companion to lesbian, gay, bisexual, transgender, and queer studies / Vydáno: (2015) 19. Pod vládou Narcise : co je v sázce, když popřeme rozdíl mezi pohlavími / Tony Anatrella ; překlad: Lucie ekotová rno: Jiří rauner- Kartuziánské nakladatelství, 2018 -- 185 stran -- cze ISBN 978-80-87864-97-5 Sign.: II 116157V1 homosexualita ; nar...

INFORMACE

AUTOR
Tony Anatrella
DIMENZE
6,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Pod vládou Narcise: Co je v sázce, když popřeme rodíl mezi pohlavími.pdf

POPIS

Kniha významného francouzského jezuity a docenta psychiatrie a psychoanalýzy Tonyho Anatrelly vychází v českém překladu v období, kdy jsou publikovány různé programy a náměty zaměřené na personální, morální, partnerskou i sociální a osobnostní kulturu člověka a na zvládání krizí. Žijeme v době vlády sebestřednosti, což Anatrella výstižně nazývá termínem narcismus. Problém narcismu chápe autor knihy i v širších souvislostech jako významný faktor zhoršující se kvality sociálních vztahů. Pro právníky, sociology, psychology a sociální pracovníky je kniha výzvou, aby pečlivě rozlišovali a nestavěli na stejnou úroveň interpretace rozdíly mezi heterosexualitou, homosexualitou, bisexualitou a transexualitou, a tím i na stejnou rovinu práv a odpovědností. Dílo je vyhraněné svým programem obrany proti ideologizaci genderu. Provokativní, ale přijatelný a autorem argumentovaný názor, vede čtenáře k pochopení, že nejen homosexualita, ale i narcismus jsou psychosociální nedostatek, který má psychický a sociální, a nikoli biologický původ.

Chcete si přečíst knihu?Pod vládou Narcise: Co je v sázce, když popřeme rodíl mezi pohlavími ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tony Anatrella. Číst Pod vládou Narcise: Co je v sázce, když popřeme rodíl mezi pohlavími Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY