Neboj se, vždyť máš česnek!

Neboj se, vždyť máš česnek! - Pavel Brycz | Jesuslecitona.org

...ho zamlčovaní prarodiče a zvou ho k sobě ... Kniha Neboj se, vždyť máš česnek! - Pavel Brycz | Dobré ... ... . Emila čekají zatím ty nejdobrodružnější prázdniny v ... 13. září jsme křtili knihu Pavla Brycze EMIL A UPÍŘI: Neboj se, vždyť máš česnek. Knihu pokřtila Natálie Grossová a upír opravdu přišel : ) Zleva: Lucie Šavlíková - redaktorka, Natálie Grossová, Ilona Komárková - ilustrátorka, Pavel Brycz - autor, Hana Koutná - moderátorka Neboj se, vždyť máš česnek (Emil a upíři 1) ... Mají obrovského bernardýna a od rána ... Neboj se, vždyť máš česnek! Kniha pro děti, které už ... ... ... Mají obrovského bernardýna a od rána do večera jedí česnek. Proč, to Emil brzy zjistí - na hřbitově se ukrývá rodinka vyhládlých upírů. V boji s nimi Emil zažije nejednu horkou chvilku. Všechno dobře končí, ale vlastně teprve začíná. ... Emil a upíři 1: Neboj se, vždyť máš česnek (0 x) Pavel Brycz Výrobce Nakladatelství Pikola Kód 9788075498663 EAN 9788075498663 Dostupnost. skladem . Běžná cena 199,00 ......

INFORMACE

AUTOR
Pavel Brycz
DIMENZE
11,17 MB
NÁZEV SOUBORU
Neboj se, vždyť máš česnek!.pdf

POPIS

Emil si vždycky myslel, že nemá žádnou babičku ani dědečka. O prázdninách se nudí na sídlišti. To všechno se má změnit, když přijde pohled z Hrobu. Píšou mu jeho dlouho zamlčovaní prarodiče a zvou ho k sobě. Emila čekají zatím ty nejdobrodružnější prázdniny v životě. Babička s dědou žijí a pracují… na hřbitově. Mají obrovského bernardýna a od rána do večera jedí česnek. Proč, to Emil brzy zjistí – na hřbitově se ukrývá rodinka vyhládlých upírů. V boji s nimi Emil zažije nejednu horkou chvilku. Všechno dobře končí, ale vlastně teprve začíná. Emil je živý a upíři nejsou mrtví… Bohatě ilustrovaná knížka vhodná i pro začínající čtenáře.

Chcete si přečíst knihu?Neboj se, vždyť máš česnek! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Brycz. Číst Neboj se, vždyť máš česnek! Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY