Energetičtí upíři: Jak se ubránit vysávání energie

Energetičtí upíři: Jak se ubránit vysávání energie - Christiane Northrupová | Jesuslecitona.org

...gie: Empatičtí, citliví lidé přirozeně vnímají život soucitně, se zájmem o druhé a jsou nositeli vnitřního světla ... 10 způsobů, jak se ubránit energetickým upírům | ČtiDoma.cz ... . Zároveň jsou ale oblíbenou kořistí energetických upírů - lidí, kteří se na jejich energii přiživují, a to na všech úrovních - fyzické ... Jak se bránit vysávání energie? odpovědět; 10. Září 2018 - 0:07 ... Někdy se jim taky říká energetičtí upíři a už jsem tu o nich někde něco četl,existuje to.Jedna má známá je léčitelka a má zkušenosti s důchodci,kteří prý ubírají energii.Až ji potkám,vyptám se na to p ... 10 způsobů, jak se ubránit energetickým upírům | ČtiDoma.cz ... .Jedna má známá je léčitelka a má zkušenosti s důchodci,kteří prý ubírají energii.Až ji potkám,vyptám se na to podrobně a pak sem dám zprávu. Energetičtí upíři Jak se ubránit vysávání energie Northrupová Christiane Jak rozpoznat vztahy, které nás okrádají o energii, jak se jim bránit a obnovit své zdraví a sílu. > Energetičtí upíři Jak se ubránit vysávání energie ... Tělo a duše a Bohyně nestárnou (jak se ubránit vysávání energie) Další popis zobrazit. Empatičtí, citliví lidé přirozeně vnímají život soucitně, se zájmem o druhé a jsou nositeli vnitřního světla. Zároveň jsou ale oblíbenou kořistí energetických ... Jak rozpoznat vztahy, které nás okrádají o energii, jak se jim bránit a obnovit své zdraví a sílu. Energetičtí upíři: Jak se ubránit vysávání energie Empatičtí, citliví lidé přirozeně vnímají život soucitně, se zájmem o druhé a jsou nositeli vnitřního světla. Zároveň jsou ale oblíbenou kořistí energetických upírů - lidí, kteří se na jejich energii přiživují, a to na všech úrovních - fyzické ... Energetičtí upíři Jak se ubránit vysávání energie. Christiane Northrupová Pro pokračování se přihlaste do O2 Knihovny. Telefon: * Vaše mobilní číslo potřebujeme kvůli přiřazení položky do Vaší knihovny. Po zadání Vašeho telefonního čísla obdržíte SMS s jednorázovým kódem pro přihlášení. Energetičtí upíři Jak se ubránit vysávání energie ... Jak rozpoznat vztahy, které nás okrádají o energii, jak se jim bránit a obnovit své zdraví a sílu. Od autorky bestsellerů Žena: Tělo a duše a Bohyně nestárnou. více. Mohlo by se vám líbit. Energetičtí upíři jak se ubránit vysávání energie duševní zdraví energie sebeuvědomování Christiane Northrup , překlad Kateřina Orlová Energetičtí upíři. Jak se ubránit vysávání energie Autorka: Christiane Northrupová Přeložila: Kateřina Orlová. Počet stran: 224 Vazba: flexi Formát: 132×208 mm ISBN: 978-80-7359-565-4 Doporučená cena: 279 Kč. Knihu Energetičtí upíři vydalo nakladatelství Metafora. Jsou všude kolem nás. Lidé, kteří z nás vysávají pozitivní energii. Když to s nimi neumíme, skončíme vyčerpaní a nešťastní....

INFORMACE

AUTOR
Christiane Northrupová
DIMENZE
9,48 MB
NÁZEV SOUBORU
Energetičtí upíři: Jak se ubránit vysávání energie.pdf

POPIS

Empatičtí, citliví lidé přirozeně vnímají život soucitně, se zájmem o druhé a jsou nositeli vnitřního světla. Zároveň jsou ale oblíbenou kořistí energetických upírů – lidí, kteří se na jejich energii přiživují, a to na všech úrovních – fyzické, citové i finanční. Známá lékařka Christiane Northrupová představuje fenomén „energetických upírů“ a nabízí způsob, jak tyto negativně působící lidi ve svém okolí odhalit a získat zpět ztracenou energii. Své závěry opírá o nejnovější výsledky vědeckých výzkumů a uvádí příklady z vlastní praxe a života. Northrupová popisuje dynamiku vztahu mezi empatickým člověkem a energetickým parazitem a ukazuje, jak „upíři“ využívají energii druhých k vlastnímu prospěchu. Nabízí praktické techniky, díky nimž se škodlivým vztahům můžete rovnou vyhnout, anebo se uzdravit, pokud už vás zasáhly. Jakmile rozpoznáte vzorce chování typické pro tyto nevyvážené vztahy, budete „upíry“ schopni identifikovat.

Chcete si přečíst knihu?Energetičtí upíři: Jak se ubránit vysávání energie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Christiane Northrupová. Číst Energetičtí upíři: Jak se ubránit vysávání energie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY