Velká kniha o rumu

Velká kniha o rumu - Dirk Becker, | Jesuslecitona.org

...ehinová, Klára Kaiserová EAN: 9788020415264 ISBN: 80-204-1526-2 Nakladatel: MLADÁ FRONTA, a ... Velká kniha o rumu — Heureka.sk ... .s. Rok vydání: 2006 Vazba: Pevná bez přebalu ... Dům knihy.cz > Knihy > Kuchařky, nápoje > Velká kniha o rumu. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Velká kniha o rumu. BECKER Dirk. Info: Jota, 2018 (1.) - váz., 320 str. EAN: 9788075653383 ISBN: 978-80-7565-338-3. Kupte knihu Velká kniha o rumu od Dirk Becker na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovn ... Velká kniha o rumu — Heureka.sk ... . Kupte knihu Velká kniha o rumu od Dirk Becker na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Jedinečná kniha o rumu, kterou si prostě musíte vychutnat až do dna! Rum - od cukrové třtiny až po degustaci. Rum si podobně jako víno nebo whisky zaslouží ušlechtilá slova. Výjimečné aroma, delikátní chuť... tento úžasný nektar se degustuje stejně jako velká vína. Velká kniha o rumu . Rum si podobně jako víno nebo whisky zaslouží ušlechtilá slova. Výjimečné aroma, delikátní chuť… tento úžasný nektar se degustuje stejně jako velká vína. A navzdory tomu, co si mnozí myslí, jediným domovem tohoto moku není Karibik....

INFORMACE

AUTOR
Dirk Becker,
DIMENZE
3,14 MB
NÁZEV SOUBORU
Velká kniha o rumu.pdf

POPIS

Rum si podobně jako víno nebo whisky zaslouží ušlechtilá slova. Výjimečné aroma, delikátní chuť... tento úžasný nektar se degustuje stejně jako velká vína. A navzdory tomu, co si mnozí myslí, jediným domovem tohoto moku není Karibik. Od Karibiku přes Latinskou Ameriku a Evropu až po Japonsko – autoři nás vezmou na dobrodružnou cestu za poznáním těch největších značek, známých i méně známých, a otevřou nám dveře do lihovarů, které používají celou škálu výrobních metod, od těch tradičních až po ty nejmodernější. Pokud k rumu chováte alespoň částečné sympatie, určitě víte, že aroma tohoto výjimečného nápoje se nejlépe rozvine v menších sklenicích na malé stopce ve tvaru tulipánu, podobné té, z níž se ve Španělku popíjí sherry. Možná ale netušíte, že na světě existuje 16 000 různých druhů rumu a rozmanitost jejich chutí nezná mezí. Ovšem existují jen dvě hlavní variety – rum vyrobený z melasy, což je to, co zbyde při zpracování cukrové třtiny, a rum z čerstvé třtinové šťávy. Ten první je zpravidla sladší a těžší, jeho aroma často připomíná hrozinky, čokoládu, karamel nebo přezrálé banány. Ten druhý je svěžejší, jemnější a má svůj specifický charakter. Rum je také považován za nápoj pirátů. Nejznámější z nich, tedy pokud necháme stranou filmového Jacka Sparrowa, byl nepochybně Henry Morgan, který dal jméno asi nejznámějšímu rumu u nás Captain Morgan. A stejně jako kdysi piráti se i vy nyní můžete vydat na cestu kolem světa – se skleničkou v jedné ruce a naší knihou v ruce druhé. Je libo kubánský Havana club, Doorly‘s z Barbadosu, Angosturu z Trinité, Appleton z Jamajky, Centenario z Kostariky nebo Diplomático z Venezuely? Ještě váháte? Není třeba, s kvalitním doutníkem a skleničkou výborného rumu se vám svět bude zdát krásnější. Přece znáte to staré americké přísloví, které praví, že střízlivost je úžasná věc…, pokud se užívá s mírou.

Chcete si přečíst knihu?Velká kniha o rumu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dirk Becker,. Číst Velká kniha o rumu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY