Kmotr

Kmotr - Peter Cowie | Jesuslecitona.org

...cénáře filmů Superman a Superman 2. Krstný otec II / Kmotr II 1974- Drama / Krimi Dabing: CZ dabing Režie: Francis Ford Coppola ... Online game - TheKmotr - Mafiánská hra ... . Hrají: Al Pacino, Robert Duvall, Diane Keaton, Robert De Niro, John Cazale, Talia Shire, Lee Strasberg, Michael V. Gazzo, G. D. Spradlin, Roger Corman,… Když se kmotrem po smrti Vita Corleoneho stane jeho syn Michael, jsou už 50. léta a on vedle zrady ve vlastní rodině musí čelit svým ... Kniha Kmotr, stejně jako film, jsou poklady pop-artu. Tématika mafiánů mě přitahuje, i když jen jako iluze, představa jak ... kmotr - English translation - bab.la Polish-English dictionary ... ... Kniha Kmotr, stejně jako film, jsou poklady pop-artu. Tématika mafiánů mě přitahuje, i když jen jako iluze, představa jakési absolutní spravedlnosti, i když vždy jen subjektivní. Ta představa rodin které spolu drží a nikdo jim nemůže ublížit aniž by na to doplatil, je romantická. Jisté je, že smrt Františka Mrázka změnila podsvětí. Nový kmotr jeho formátu, který by měl rozsáhlé kontakty do politiky a zároveň za ním zůstávali mrtví, se neobjevil. Jednu dobu se snažil na jeho místo aspirovat Radovan Krejčíř, ten však s politiky nikdy vycházet neuměl. U Kmotra Praha 10; U Kmotra, Strašnice; Podívej se na menu, recenze, fotky, kontakty, polohu a další informace o podniku U Kmotra na Zomatu Nově otevřená restaurace "U Kmotra" v Chebu na třídě Svobody 21. Nacházíme se na pěší zóně, vaříme domácí českou kuchyni....

INFORMACE

AUTOR
Peter Cowie
DIMENZE
6,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Kmotr.pdf

POPIS

Film Kmotr se řadí mezi ty absolutně nejúspěšnější. Jak si vysvětlit popularitu, která trvá již celá desetiletí? Renomovaný filmový historik Peter Cowie se věnuje všem možným aspektům, které se musely sladit, aby se Coppolův snímek prosadil do takové míry. V knize najdete mnoho fotografií z archivu Paramountu, které nebyly nikdy předtím publikovány. Dále také stránky originálního scénáře s poznámkami tvůrců, informace ze zákulisí či další osudy herců. Cowie zkoumá proces natáčení, stejně jako kritický příjem filmu po vydání.

Chcete si přečíst knihu?Kmotr ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter Cowie. Číst Kmotr Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY