Tajná akta Parvus: Zákulisí Bolševické revoluce v Rusku

Tajná akta Parvus: Zákulisí Bolševické revoluce v Rusku - Elisabeth Hereschová | Jesuslecitona.org

...nder Parvus, vzděláním ekonom a politolog, měl vizi - svržení cara a zřízení revolučního režimu v Rusku ... Elisabeth Hereschová: Tajná akta Parvus - Zákulisí ... ... . Jako souputník Lva Trockého se dostal přes Curych do Turecka, kde se obchodováním s devizami a zbraněmi domohl nesmírného bohatství a ... Válečná literatura faktu UNIVERSUM přehledně na jednom místě. Široká nabídka. Pravidelné akce a slevy. Hodnocení a recenze od ostatních uživatelů. Nakupujte Válečná literatura faktu UNIVERSUM online. Vykonali v Rusku celou řadu příprav, aniž by to pape ... Tajná akta Parvus | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Nakupujte Válečná literatura faktu UNIVERSUM online. Vykonali v Rusku celou řadu příprav, aniž by to papež a jeho kurie věděla. 3. Ruská revoluce r. 1905. V roce 1903 nastoupil nový papež, Pius X. Situace v Rusku začala rychle zrát do otevřeného povstání proti carskému režimu. Přípravy tajných spřeženců jezuitské moci vrcholily. Redakční dodatek: V zájmu hlubšího pochopení je dobré zdůraznit, že car byl poražen už v únorové revoluci, která proběhla ještě relativně civilizovaně — oproti tomu co následovalo v bolševické režii. V knize Zrod velmoci (Karolinum 2013) se dočtete, že krize v Rusku měla mnoho příčin, že do března roku 1917 sice ......

INFORMACE

AUTOR
Elisabeth Hereschová
DIMENZE
7,30 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajná akta Parvus: Zákulisí Bolševické revoluce v Rusku.pdf

POPIS

V zákulisí ruské revoluce Rusko-židovský marxista a milionář Alexander Parvus, vzděláním ekonom a politolog, měl vizi – svržení cara a zřízení revolučního režimu v Rusku. Jako souputník Lva Trockého se dostal přes Curych do Turecka, kde se obchodováním s devizami a zbraněmi domohl nesmírného bohatství a politického vlivu. Jeho velká chvíle přišla v roce 1914. Z pověření Německého císařství – a se svými miliony – přivodil pád kurzu rublu a s pomocí perfektně organizované sítě agentů připravoval převzetí moci Leninem.

Chcete si přečíst knihu?Tajná akta Parvus: Zákulisí Bolševické revoluce v Rusku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Elisabeth Hereschová. Číst Tajná akta Parvus: Zákulisí Bolševické revoluce v Rusku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY