Špekáčkova psí akademie: Pip a Přátelská packa

Špekáčkova psí akademie: Pip a Přátelská packa - Gill Lewisová | Jesuslecitona.org

...kademie - partou kurážných štěňat, která se tu učí, jak se stát pracovním psem a být užitečný ... Špekáčkova psí akademie - Pip a Přátelská packa | Dumknihy ... ... . Seznamte se s Hannou, Lisou, Sofií a Sarou, holkami, které nade vše milují přírodu a své koňské přátele. Když jednoho dne objeví starou mapu, je to pro ně začátek velkého a krásného dobrodružství. Jenomže jejich nové plány ohrožuje bezohledný pan Michaels, který má s jejich milovaným lesem nekalé Špekáčkova psí akademie Pip a Přátelská packa. Seznamte se s dalším z party kurážných štěňat, která se na Špekáčkově psí akademii učí, ja ... Kniha: Špekáčkova psí akademie -- Pip a Přátelská packa ... ... . Seznamte se s dalším z party kurážných štěňat, která se na Špekáčkově psí akademii učí, jak se stát pracovním psem a být užitečný. Pip je labrador, který touží pracovat jako asistenční pes, protože by chtěl pomáhat a usnadňovat život postiženým lidem. Humor. BOČEK, Evžen. Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka . Vydání první. Brno : Druhé město, 2018. 168 stran ;. ISBN 978-80-7227-410-9. Špekáčkova psí akademie Pip a Přátelská packa Gill Lewisová Pip je labrador, který touží pracovat jako asistenční pes, protože by chtěl pomáhat a usnadňovat život postiženým lidem....

INFORMACE

AUTOR
Gill Lewisová
DIMENZE
5,76 MB
NÁZEV SOUBORU
Špekáčkova psí akademie: Pip a Přátelská packa.pdf

POPIS

Seznamte se s dalším z party kurážných štěňat, která se na Špekáčkově psí akademii učí, jak se stát pracovním psem a být užitečný. Pip je labrador, který touží pracovat jako asistenční pes, protože by chtěl pomáhat a usnadňovat život postiženým lidem. A také se na něj usměje štěstí, protože dostane příležitost seznámit se s Kájou, holčičkou na vozíčku. Pokud úspěšně projde výcvikem, stane se Kája jeho paničkou. Ale bude se jí Pip líbit? A podaří se mu konečně přestat prohánět každý míček a balon, který vidí? Bonus na závěr: Na konci knihy se čtenáři seznámí s Josie, skutečným asistenčním psem, a dozvědí se, co všechno tohle psí povolání obnáší!

Chcete si přečíst knihu?Špekáčkova psí akademie: Pip a Přátelská packa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gill Lewisová. Číst Špekáčkova psí akademie: Pip a Přátelská packa Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY