Otevřená zpověď rodiny Prudilů

Otevřená zpověď rodiny Prudilů - Daniela Kántorová | Jesuslecitona.org

...Prudilů. 17 tis. To se mi líbí. Autentická zpověď rodiny Prudilů ... Otevřená zpověď rodiny Prudilů - Příspěvky | Facebook ... . Dost vostře! Otevřená zpověď rodiny Prudilů Autor: Kántorová, Daniela Nakladatel: Motto EAN: 9788026712503 ISBN: 978-80-267-1250-3 Popis: 1× kniha, brožovaná, 192 stran, česky Rozměry: 12,3 × 19,2 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) A tak jsem se rozhodla založit si stránku Otevřená zpověď rodiny Prudilů, no, a kdo to čte, tak ví, že se toho fakt nebojím a věci píšu tak, jak doopravdy jsou. Jenom vás předem varuju, že to nejsou příspěvky plný krásnýc ... Otevřená zpověď rodiny Prudilů - Příspěvky | Facebook ... . Jenom vás předem varuju, že to nejsou příspěvky plný krásných slov, lásky a štěstí. A tak jsem se rozhodla založi t si stránku Otevřená zpověď rodiny Prudilů, no, a kdo to čte, tak ví, že se toho fakt nebojím a věci píšu tak, jak doopravdy jsou. Jenom vás předem varuju, že to nejsou příspěvky plný krásných slov, lásky a štěstí. Zkrátka… Bez cenzury. Protože jsem děsně akční, v těhotenství jsem se nudila. A tak jsem psala na Facebook, jak to celý prožívám. Čas plynul a poptávka po dalších událostech z mého života s Prudilem sílila. Rozhodla jsem se proto založit si stránku Otevřená zpověď rodiny Prudilů. Fakt... Protože jsem děsně akční, v těhotenství jsem se nudila. A tak jsem psala na Facebook, jak to celý prožívám. Čas plynul a poptávka po dalších událostech z mého života s Prudilem sílila. Rozhodla jsem se proto založit si stránku Otevřená zpověď rodiny Prudilů. Fakt se toho nebojím a věci tam píšu tak, jak jsou. Bez ... Kupte knihu Otevřená zpověď rodiny Prudilů (Daniela Kántorová) s 24 % slevou za 187 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 mili...

INFORMACE

AUTOR
Daniela Kántorová
DIMENZE
7,17 MB
NÁZEV SOUBORU
Otevřená zpověď rodiny Prudilů.pdf

POPIS

Autentická zpověď matky v krizi. Prudilovi přicházejí na scénu a bude to vostrý!Protože jsem děsně akční, v těhotenství jsem se nudila. A tak jsem psala na Facebook, jak to celý prožívám. Čas plynul a poptávka po dalších událostech z mého života s Prudilem sílila. Rozhodla jsem se proto založit si stránku Otevřená zpověď rodiny Prudilů. Fakt se toho nebojím a věci tam píšu tak, jak jsou. Bez cenzury. Bez korektnosti.

Chcete si přečíst knihu?Otevřená zpověď rodiny Prudilů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniela Kántorová. Číst Otevřená zpověď rodiny Prudilů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY