Neobvyklý typ (něco málo povídek)

Neobvyklý typ (něco málo povídek) - Tom Hanks | Jesuslecitona.org

... povídek) - Tom Hanks. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Neobvyklý typ (něco málo povídek) - Knihkupectví PAPYRUS ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Neobvyklý typ (něco málo povídek) je sbírka sedmnácti povídek, které jsou stejně různorodé, jako celá Hanksova herecká kariéra. Narazíme zde na příběhy šmrncnuté science fiction, stejně jako na dramata, či vyp ... Neobvyklý typ (něco málo povídek) Tom Hanks | Knihkupectví ... ... . Narazíme zde na příběhy šmrncnuté science fiction, stejně jako na dramata, či vyprávění z války, nebo z dob prohibice. Samozřejmě vcelku pochopitelně nechybí ani výprava do filmového ... Neobvyklý typ (něco málo povídek): Tom Hanks. Veronika Černucká. Amerického herce Toma Hankse netřeba představovat. Tenhle chlápek jde z filmu do filmu a na svém kontě má dva Oscary. Když prozradil, že píše povídky, na jeho literární debut čekal celý svět. Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Neobvyklý typ (něco málo povídek) Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Neobvyklý typ (něco málo povídek) HANKS Tom. Info: Domino, 2018 (1.) - váz., 416 str. Z angl. přel. V. Medek EAN: 9788074982828 ISBN: ... Neobvyklý typ (něco málo povídek) - CD (Čte Šimon Krupa) Tom Hanks. Audio CD. Cena v prodejně: 389 K ... Neobvyklý typ. Kdo napsal knihu Neobvyklý typ? Autorem je Tom Hanks. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. Možnost nákupu audioknihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Tom Hanks napsal knihu! Oscarový herec, režisér Tom Hanks je i spisovatel.. Jeho sbírka sedmnácti povídek se jmenuje Neobvyklý typ a čeká v ní na vás mnoho propracovaných postav. Každá z nich má svůj vlastní příběh i osud, každá z nich se odehrává někde jinde, jedna dokonce i mimo planetu Zemi, v jedné z povídek se přesuneme i v čase. A právě na exponátech ze své sbírky napsal literární prvotinu Neobvyklý typ (něco málo povídek), jejíž českou audioverzi právě držíte v ruce. ŠIMON KRUPA: Šimon Krupa, absolvent Janáčkovy konzervatoře a DAMU, působil na celé řadě pražských i mimopražských divadelních scén. Neobvyklý typ (něco málo povídek) Neobvyklý typ (něco málo povídek) Hanks Tom „Četba povídkové sbírky Toma Hankse ve mně vyvolává stejný úžas, jako kdybych zjistila, že Alice Munroová je také největší herečkou naší doby." Anna Patchettová Sbírka sedmnácti povídek oscarového herce Toma Hankse je všech ohledech ... Kupte knihu Neobvyklý typ (něco málo povídek) od Tom Hanks na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Název ale zvolil skromný - Něco málo povídek, v originále Some stories. Neobvyklý typ už zní tajemněji, anglicky Uncommon type. „Type" znamená kromě přeloženého významu „typ" také „psát na stroji". Neobvyklý typ pak možná odkazuje na Toma Hankse jako píšícího herce....

INFORMACE

AUTOR
Tom Hanks
DIMENZE
6,69 MB
NÁZEV SOUBORU
Neobvyklý typ (něco málo povídek).pdf

POPIS

„Četba povídkové sbírky Toma Hankse ve mně vyvolává stejný úžas, jako kdybych zjistila, že Alice Munroová je také největší herečkou naší doby."Anna Patchettová Sbírka sedmnácti povídek oscarového herce Toma Hankse je všech ohledech různorodá. Díky autorovi se setkáváme s plejádou pečlivě propracovaných postav, sledujeme jejich osudy zasazené do nejrozličnějších míst (dokonce i mimo tuto planetu) a časů (v jednom příběhu se také přímo časem přesunujeme). Hanks proslul svým oduševnělým a procítěným herectvím – a tytéž kvality vnáší do své literární prvotiny. Je vtipný, ale umí přejít k melancholii; píše lehkým perem, ale dotýká se velkých témat. Je zjevné, že se svými postavami žije, a snad právě proto mu čtenář věří, podléhá a užívá si každou větu. Je lhostejné, jestli právě čteme povídku o soužení válečného veterána, o vášnivém milostném vzplanutí dvou přátel, nečekaném objevu mladého nadšeného surfaře nebo o sloupkaři z maloměsta, který starosvětsky komentuje moderní svět. Každý příběh nás přenese do zcela jiného světa, jedno je jim však společné: nevyslovené připomenutí, že i když zdánlivě stojíme nohama pevně na zemi, je dobré mít na zřeteli, že země umí být zrádně vratká.

Chcete si přečíst knihu?Neobvyklý typ (něco málo povídek) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tom Hanks. Číst Neobvyklý typ (něco málo povídek) Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY