Tajná dohoda: Jak Rusko pomohlo Trumpovi získat Bílý dům

Tajná dohoda: Jak Rusko pomohlo Trumpovi získat Bílý dům - Luke Harding | Jesuslecitona.org

...mace. Tajná dohoda Jak Rusko pomohlo Trumpovi získat Bílý dům Volby ve Spojených státech v listopadu 2016 otřásly americkou i mezinárodní scénou ... Luke Harding: TAJNÁ DOHODA | Pod Vŕškom - kníhkupectvo ... ... . Jejich výsledek šokoval nejen poraženou Hillary Clintonovou, ale i vítěze voleb Donalda Trumpa. Zaskočil též americké spojence v NATO. Překvapil i Kreml a snad jen tam se radovali. Tajná dohoda . 16,31 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Jak Rusko pomohlo Trumpovi získat Bílý dům . Luke Harding; Luke Harding . 5,0 . Sledovať autora ... Od vstupu Trumpa do Bílého domu už uplynul v ... Tajná dohoda | KNIHCENTRUM.cz ... ... Jak Rusko pomohlo Trumpovi získat Bílý dům . Luke Harding; Luke Harding . 5,0 . Sledovať autora ... Od vstupu Trumpa do Bílého domu už uplynul víc než rok, ale stále není jasné, jak mohl právě on vyhrát. Hardingova kniha přináší existenčně ... Jak Rusko pomohlo Trumpovi získat Bílý dům...Od vstupu Trumpa do Bílého domu už uplynul víc než rok, ale stále není jasné, jak mohl právě on vyhrát. Hardingova kniha přináší existenčně důležité informace. Částečně i díky ní dnes nikdo na Západě nepochybuje o ruské zpravodajské operaci ve prospěch Dům knihy.cz > Knihy > Společenské vědy > Tajná dohoda. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Tajná dohoda. Jak Rusko pomohlo Trumpovi získat Bílý dům. HARDING Luke. Info: Prostor, 2018 (1.) - brož., 376 str. Kupte knihu Tajná dohoda (Luke Harding) s 16 % slevou za 291 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Tajná dohoda Jak Rusko pomohlo Trumpovi získat Bílý dům. Luke Harding. Od vstupu Trumpa do Bílého domu už uplynul víc než rok, ale stále není jasné, jak mohl právě on vyhrát. Hardingova kniha přináší existenčně důležité informace. Částečně i díky ní dnes nikdo na Západě nepochybuje o ruské zpravodajské operaci ... Tajná dohoda od Luke Harding v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Harding Luke - Tajná dohoda -...

INFORMACE

AUTOR
Luke Harding
DIMENZE
12,61 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajná dohoda: Jak Rusko pomohlo Trumpovi získat Bílý dům.pdf

POPIS

Volby ve Spojených státech v listopadu 2016 otřásly americkou i mezinárodní scénou. Jejich výsledek šokoval nejen poraženou Hillary Clintonovou, ale i vítěze voleb Donalda Trumpa. Zaskočil též americké spojence v NATO. Překvapil i Kreml a snad jen tam se radovali. Podle Dmitrije Peskova prý kremelští oslavovali Trumpův triumf pitkou, která trvala tři dny. Od vstupu Trumpa do Bílého domu už uplynul víc než rok, ale stále není jasné, jak mohl právě on vyhrát. Hardingova kniha přináší existenčně důležité informace. Částecně i díky ní dnes nikdo na Západě nepochybuje o ruské zpravodajské operaci ve prospěch Donalda Trumpa. A v racionálních momentech o ní ve skrytu své duše nepochybuje ani on sám. Barevná fotografická příloha.

Chcete si přečíst knihu?Tajná dohoda: Jak Rusko pomohlo Trumpovi získat Bílý dům ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Luke Harding. Číst Tajná dohoda: Jak Rusko pomohlo Trumpovi získat Bílý dům Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY