Svatojanský lunární kalendář

Svatojanský lunární kalendář - Eva Francová, | Jesuslecitona.org

...a tom, jak o tyto vztahy pečujeme. Každý potřebuje „to své" ... Svatojanský lunární kalendář od 11.75€ . NajNakup.sk ... . Vztah člověka k člověku si žádá dávku lásky a ochoty vzdát se trochy ze svého pohodlí. Vztah ke hvězdám a astrologii potřebuje trpělivost a vnímavost k cyklům přírody. Vztah k přírodě vyžaduje zase soucit a rozumné zvažovaní našich ... Svatojanský lunární kalendář Martina Lukášková , Eva Francová Skladem 3 ks Svatojanský lunární kalendář - Eva Francová, Martina Lukášková . Člověk je bytost společenská. Vztah nás primárně naplňuj ... Svatojanský lunární kalendář od 11.75€ . NajNakup.sk ... . Člověk je bytost společenská. Vztah nás primárně naplňuje štěstím a spokojeností. Máme-li kolem sebe lidi, živou přírodu a nebeskou oblohu, záleží už jen na tom, jak dané spravujeme a o vztahy pečujeme. Svatojanský lunární kalendář - Eva Francová, Martina Lukášková ... Lunární kalendář věnovaný budoucím a novým maminkám obsahuje užitečné rady a doporučení podle nejnovější zdravovědy. Měsíc je se ženou spojován odpradávna a mnoho žen a dívek... Svatojanský lunární kalendář Máme-li kolem sebe lidi a živou přírodu, záleží už jen na tom, jak o tyto vztahy pečujeme. Každý potřebuje „to své". Vztah člověka k člověku si žádá dávku lásky a ochoty vzdát se trochy ze svého pohodlí. Vztah ke hvězdám a astrologii potřebuje trpělivost a vnímavost k cyklům ... při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit.Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. SVATOJANSKÝ LUNÁRNÍ KALENDÁŘ Konečně ho držím v rukou, vypadá moc krásně a to především díky nádherným ilustracím Karla Jerie. A doufám, že i obsah bude pro vás přínosem i potěšením :) Koupit můžete......

INFORMACE

AUTOR
Eva Francová,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Svatojanský lunární kalendář.pdf

POPIS

Máme-li kolem sebe lidi a živou přírodu, záleží už jen na tom, jak o tyto vztahy pečujeme. Každý potřebuje „to své“. Vztah člověka k člověku si žádá dávku lásky a ochoty vzdát se trochy ze svého pohodlí. Vztah ke hvězdám a astrologii potřebuje trpělivost a vnímavost k cyklům přírody. Vztah k přírodě vyžaduje zase soucit a rozumné zvažovaní našich potřeb. Tento kalendář vznikl také ze vztahu. Ze vztahu dvou žen, které spojila jiskra vzájemného porozumění.

Chcete si přečíst knihu?Svatojanský lunární kalendář ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Francová,. Číst Svatojanský lunární kalendář Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY