Sedmero apokryfů

Sedmero apokryfů - Miroslav Žák | Jesuslecitona.org

...dmero apokryfů. Miroslav Žák. Kdysi bylo dobrým zvykem k uctění Nejvyššího stavět chrámy, kaple nebo alespoň boží muka a kříže u cesty ... Sedmero apokryfů - Miroslav Žák | Knihy Dobrovský ... . Sedmero apokryfů Miroslav Žák. ... Autor naší knížky ze stejného důvodu vytvořil sedm literárních apokryfů pro poučení a pochopení souvislostí i pro potěšení. Ponořte se s námi do onoho Sedmera, názvy kapitol napoví: Josef (aneb O důvěře), Tři mudrci (aneb Putování za hvězdou), Syn člověka (aneb Trýznivé ... 0 hodnocení Sedmero apokryfů 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Kdysi bylo dobrým zvyk ... Sedmero apokryfů - Miroslav Žák — Kniha.cz ... ... 0 hodnocení Sedmero apokryfů 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Kdysi bylo dobrým zvykem k uctění Nejvyššího stavět chrámy, kapličky, nebo alespoň boží muka a kříže u cesty. Autor naší knížky není stavitel ani zednický mistr, který by mohl na nějaké podobné ... Kniha Sedmero apokryfů na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Sedmero apokryfů od ostatních uživatelů. Nakupujte Sc...

INFORMACE

AUTOR
Miroslav Žák
DIMENZE
9,20 MB
NÁZEV SOUBORU
Sedmero apokryfů.pdf

POPIS

Kdysi bylo dobrým zvykem k uctění Nejvyššího stavět chrámy, kaple nebo alespoň boží muka a kříže u cesty. Autor naší knížky ze stejného důvodu vytvořil sedm literárních apokryfů pro poučení a pochopení souvislostí i pro potěšení. Ponořte se s námi do onoho Sedmera, názvy kapitol napoví: Josef (aneb O důvěře), Tři mudrci (aneb Putování za hvězdou), Syn člověka (aneb Trýznivé tajemství), Petr (aneb Proměna věků), Vidění biskupa Augustina (aneb O Pravdě), Benedikt (aneb O práci), František (aneb O stvoření).

Chcete si přečíst knihu?Sedmero apokryfů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslav Žák. Číst Sedmero apokryfů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY