Deník moderní jogínky: aneb Od večírků k nirváně

Deník moderní jogínky: aneb Od večírků k nirváně - Šárka Konečná | Jesuslecitona.org

...á do indického ášramu na kurz lektorky jógy ... Deník moderní jogínky aneb Od večírků k nirváně bazar ... ... . Prodá svůj jediný majetek, staré otlučené clio, a vstoupí do tělesného i ... Kupte knihu Deník moderní jogínky od Šárka Konečná na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Deník moderní jogínky: aneb Od večírků k nirváně. Šárka Konečná ... Deník moderní jogínky Autor: Konečná, Šárka Nakladatel: Motto EAN: 9788026712497 ISBN: 978-80-267-1249-7 Popis: 1× kniha, vázaná, 224 stran, česky Rozměry: 11,5 × 18,5 cm Rok vydání: Možnost poslání přes spedici GEIS do druhého dne. - informace k inzerátu... Deník moderní jog ... Kniha: Deník moderní jogínky -- aneb Od večírků k nirváně ... ... . - informace k inzerátu... Deník moderní jogínky aneb Od večírků k nirváně bazar | Databáze knih Přihlásit Vytvořit profil Deník moderní jogínky: aneb Od večírků k nirváně Šárka Konečná Nakladatel: Motto 2019 Kniha: Deník moderní jogínky -- aneb Od večírků k nirváně - Šárka Konečná ... Kniha: Deník moderní jogínky Autor ... Ke knize "Deník moderní jogínky -- aneb Od večírků k nirváně" doporučujeme také: Jógátky - Cesta na horu srdce Hu, Barbora Cena: 212 Kč Deník moderní jogínky . 9,99 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Deník moderní jogínky aneb Od večírků k nirváně ... Od začátku vydávalo kvalitní českou, převážně humoristickou beletrii a romány předních českých spisovatelek (Halina Pawlowská, Ivanka...

INFORMACE

AUTOR
Šárka Konečná
DIMENZE
9,42 MB
NÁZEV SOUBORU
Deník moderní jogínky: aneb Od večírků k nirváně.pdf

POPIS

Měli jste někdy chuť se vším praštit a obrátit svůj život naruby? Přesně to udělá Šárka, když se vydá do indického ášramu na kurz lektorky jógy. Prodá svůj jediný majetek, staré otlučené clio, a vstoupí do tělesného i duchovního výcviku, který změní celé její dosavadní chápání života. Musí čelit svým skrytým obavám, návalům vzteku a bolestným vzpomínkám. Cesta k sobě samé je ale nejen trnitá, je také pestrá a plná vůní jako Indie sama.

Chcete si přečíst knihu?Deník moderní jogínky: aneb Od večírků k nirváně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Šárka Konečná. Číst Deník moderní jogínky: aneb Od večírků k nirváně Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY