Pokladnice pohádek

Pokladnice pohádek - Alena Peisertová | Jesuslecitona.org

...žství a šťastných konců v Pokladnici plné pohádek ... Kniha "Pokladnice plná pohádek" ... . Toulejte se lesem s Jeníčkem a Mařenkou, vyšplhejte k obrovu zámku v pohádce Jack a fazolový stonek a se Sněhurkou protančete bál! Tato nádherná sbírka obsahuje osm oblíbených klasických pohádek věrně adaptovaných z tradičních zdrojů a zahrnuje příběhy Hanse Christiana ... Ponořte se do magických krušnohorských pohádek o obyčejných lidech a neobyčaných příbězích. Krtek a Panda 3D Krtek si našel nového kamaráda Pand ... Kniha: Pokladnice pohádek - Alena Peisertová | Knihy.ABZ.cz ... . Krtek a Panda 3D Krtek si našel nového kamaráda Pandu až v daleké Číně a zažívají spolu krásná dobrodružství. Všechny informace o produktu Kniha Pokladnice plná pohádek, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Pokladnice plná pohádek. Pokladnice plná pohádek od 119 Kč - Heureka.cz Objevte svět kouzel, dobrodružství a šťastných konců v Pokladnici plné pohádek. Toulejte se lesem s Jeníčkem a Mařenkou, vyšplhejte k obrovu zámku v pohádce Jack a fazolový stonek a se Sněhurkou... Pokladnice pohádek skrývá příběhy z různých koutů Evropy. ­Vypravte se tedy za pohádkovými postavami do Dánska, Ruska, Německa, Francie, Anglie, Polska, Itálie, Čech a na Slovensko. Příběhy slavných pohádkářů upravila Alena Peisertová a vlídnými ilustracemi oživila Dagmar Ježková. O dvanácti měsíčkách Pokladnice plná pohádek Objevte svět kouzel, dobrodružství a šťastných konců v Pokladnici plné pohádek. Toulejte se lesem s Jeníčkem a Mařenkou, vyšplhejte k obrovu zámku v pohádce Jack a fazolový stonek a se Sněhurkou protančete bál! Pokladnice pohádek skrývá příběhy z různých koutů Evropy. ­Vypravte se tedy za pohádkovými postavami do Dánska, Ruska, Německa, Francie, Anglie, Polska, Itálie, Čech a na Slovensko. Příběhy slavných pohádkářů upravila Alena Peisertová a vlídnými ilustracemi oživila Dagmar Ježková. Pokladnice filmových pohádek Nakladatel: XYZ EAN: 9788073885441 ISBN: 978-80-7388-544-1 Popis: 1× kniha, vázaná, 392 stran, česky Rozměry: 20 × 26 cm Rok vydání: 2011 (1. vydání) ... Tato Pokladnice překrásných pohádek je opravdu nádhernou a poměrně obsáhlou kolekcí různých pohádek pro malé princezny - naj...

INFORMACE

AUTOR
Alena Peisertová
DIMENZE
10,27 MB
NÁZEV SOUBORU
Pokladnice pohádek.pdf

POPIS

Přečtěte si pohádky z různých koutů Evropy.Pokladnice pohádek skrývá příběhy z různých koutů Evropy. Vypravte se tedy za pohádkovými postavami do Dánska, Ruska, Německa, Francie, Anglie, Polska, Itálie, Čech a na Slovensko. Příběhy slavných pohádkářů upravila Alena Peisertová a vlídnými ilustracemi oživila Dagmar Ježková. Přečtěte si: O dvanácti měsíčkách, Princezna na hrášku, Pták Ohnivák, Kocour v botách, Ošklivé kačátko, Tři prasátka, Otesánek, Obušku z pytle ven, Loď, která plula po vodě i po zemi, Žabka carevna a další oblíbené pohádky.

Chcete si přečíst knihu?Pokladnice pohádek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Peisertová. Číst Pokladnice pohádek Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY