Nej... Dopravní prostředky v pohybu

Nej... Dopravní prostředky v pohybu - Anne-Sophie Baumann | Jesuslecitona.org

...ní: 2018, Nakladatelství: Svojtka Nej dopravní prostředky v pohybu od Anne Baumann byla jasná volan ... Knihy Anne-Sophie Baumann | Dobré Knihy.cz ... . Krásné ilustrace si vaše děti užijí a rozhodně se nebudete nudit ani vy. Autorka poukazuje na celou řadu techniky, kterou potřebujete třeba pro stavdu domu a není opravdu jen jedna jediná. Co vás bude opravdu bavit je to, že se v knize najdou i pohyblivé prvky ... Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha Nej dopravní prostředky v pohybu - Baumann Anne-Sophie. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru. Hledáte Svojtka Nej...Dopravní prostře ... Baumann-anne-sophie - Vyhledávání na Heureka.cz ... . Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru. Hledáte Svojtka Nej...Dopravní prostředky v pohybu? Dál už hledat nemusíte! Ušetřete až 106 Kč. Cena od 433 Kč. Porovnání cen v ALZA.cz, KASA.cz, MALL.cz a dalších 3000+ eshopech na SROVNAME.cz. Nej dopravní prostředky v pohybu. ... Jaké všechny dopravní prostředky využíváme k cestování? Je jich opravdu hodně! Ať už jezdí po silnici, pohybují se po kolejích, plují po vodě nebo létají. Podíváme se na práci zemědělců, popelářů, hasičů, taky na lodě určené k rybolovu. ... Kupte knihu Nej...Dopravní prostředky v pohybu (Anne-Sophie Baumann) s 23 % zľavou za 16.95 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov. Ideální kniha pro kluky, kteří se zajímají o dopravní prostředky. Nahlédněte na staveniště - jaké všechny prostředky jsou potřeba k tomu, aby se starý dům zboural a postavil se nový? A jaké stroje používají zemědělci, aby zaseli a pak sklidili úrodu? Jaké všechny dopravní prostředky využíváme k > Naučná literatura pro děti a mládež > Naučné aktivity > Leporela, puzzle > Nej...Dopravní prostředky v pohybu. Nej...Dopravní prostředky v pohybu Anne-Sophie Baumann. Skladem 5+ ks 417 Kč Běžná cena 599 Kč. U...

INFORMACE

AUTOR
Anne-Sophie Baumann
DIMENZE
3,12 MB
NÁZEV SOUBORU
Nej... Dopravní prostředky v pohybu.pdf

POPIS

Ideální kniha pro kluky, kteří se zajímají o dopravní prostředky. Nahlédněte na staveniště – jaké všechny prostředky jsou potřeba k tomu, aby se starý dům zboural a postavil se nový? A jaké stroje používají zemědělci, aby zaseli a pak sklidili úrodu? Jaké všechny dopravní prostředky využíváme k cestování? Je jich opravdu hodně! Ať už jezdí po silnici, pohybují se po kolejích, plují po vodě nebo létají. Podíváme se na práci zemědělců, popelářů, hasičů, taky na lodě určené k rybolovu. Zapomenout nesmíme ani na létání do vesmíru. Kniha je plná propracovaných ilustrací, odklápěcích okének a pohyblivých prvků, určených k šetrnému zacházení, a zábavnou formou seznámí se všemi dopravními prostředky. Poznejte, co všechno jezdí, pluje a létá.

Chcete si přečíst knihu?Nej... Dopravní prostředky v pohybu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anne-Sophie Baumann. Číst Nej... Dopravní prostředky v pohybu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY