Klub Tygrů - Tajemná přilba

Klub Tygrů - Tajemná přilba - Thomas Brezina | Jesuslecitona.org

...b Tygrů - Oživlá mumie. Thomas CBrezina ... Klub Tygrů - Chrám hromů | Albatrosmedia.cz ... . Kniha + doplněk: Klub Tygrů - Tajemná přilba - Brezina, Thomas ; Během prázdninového výletu do přírody se kamarádům z Klubu Tygrů stane zvláštní věc. Z čistého nebe jim spadne k nohám stará rytířská přilba. Ještě divnější je, že na ní ... Klub Tygrů - Tajemná přilba. Celkové hodnocení ... Z čistého nebe jim spadne k nohám stará rytířská přilba. Ještě divnější je, že na ní objev ... Klub Tygrů - Tajemná přilba - Thomas Brezina - Megaknihy.cz ... . Ještě divnější je, že na ní objeví prosbu o pomoc! Biggi, Luk a Patrik začnou po tajemném pisateli pátrat a stopy je zavedou k údajně opuštěnému hradu. Brzy zjišťují, že hrad je nejen obydlený, ale i ... Název: Klub Tygrů 34 - Tajemná přilba. Autor: Thomas Brezina. Titul je zařazen do žánrů: Děti nad 10 let › Dobrodružství, napětí; Děti nad 10 let › Romány, povídky, příběhy; ISBN: 978-80-253-3822-3. EAN: 9788025338223. Objednací kód: NA326056 Klub Tygrů, to jsou hlavně tři kamarádi jménem Biggi, Luk a Patrik. TEntokrát je před nimi díl nazvaný Tajemná přilba. Prima čtení pro mladší děti, díky velkým písmenům více než vhodné pro méně zdatné čenáře. Klub Tygrů - Tajemná přilba Autor: Brezina, Thomas Nakladatel: Fragment EAN: 9788025338223 ISBN: 978-80-253-3822-3 Originál: Ein Fall für Dich und das Tiger Team - Der Totenkopf-Helm Překlad: Steidlová, Dagmar Popis: 1× kniha, vázaná, 120 stran, česky Rozměry: 12,5 × 18,5 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Klub Tygrů Tajemná přilba. Thomas Brezina. Během prázdninového výletu do přírody se kamarádům z Klubu Tygrů stane zvláštní věc. Z čistého nebe jim spadne k nohám stará rytířská přilba. Ještě divnější je, že na ní objeví prosbu o pomoc! Biggi, Luk a Patrik začnou... Klub Tygrů Tajemná přilba 179,-163,-Skladem > 10 ks. Koupit. Klub Tygrů Tajemná přilba Během prázdninového výletu do přírody se kamarádům z Klubu Tygrů stane zvláštní věc. Z čistého nebe jim spadne k nohám stará rytířská přilba. Ještě divnější je, ...

INFORMACE

AUTOR
Thomas Brezina
DIMENZE
8,23 MB
NÁZEV SOUBORU
Klub Tygrů - Tajemná přilba.pdf

POPIS

Během prázdninového výletu do přírody se kamarádům z Klubu Tygrů stane zvláštní věc. Z čistého nebe jim spadne k nohám stará rytířská přilba. Ještě divnější je, že na ní objeví prosbu o pomoc! Biggi, Luk a Patrik začnou po tajemném pisateli pátrat a stopy je zavedou k údajně opuštěnému hradu. Brzy zjišťují, že hrad je nejen obydlený, ale i dobře střežený. Dokážou odhalit tajemství, které se za kamennými zdmi skrývá?

Chcete si přečíst knihu?Klub Tygrů - Tajemná přilba ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Thomas Brezina. Číst Klub Tygrů - Tajemná přilba Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY