Impérium času

Impérium času - Daniel Godfrey | Jesuslecitona.org

...niha Impérium času(Dan Abnett, Daniel Godfrey, Godfrey Daniel) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha ... Impérium času - Daniel Godfrey ... .sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00) Impérium času. Daniel Godfrey. Patnáct let po událostech, kterým byl čtenář svědkem v předchozí knize Nové Pompeje, světem zmítá nová studená válka. Katalogové číslo: 9788073908843: Žánr: Sci-fi: Typ vazby: Pevná bez přebalu lesklá: Počet stran: 376 stran Viem si predstaviť k filmu sa vrátiť, má veľmi dobrú myšlienku, veľmi dobrý film rovnako k tomu, v akom svete dnes žijeme a je vidno, že napriek menšiemu budgetu to chceli urobiť poriadne. Ja si myslím, že film je hodný vášho času. Čeknite si ho. Hodnotenie: A-(3.1.2017) Impérium času. Daniel Godf ... Spisy jedné knihomolky: Impérium času ... . Ja si myslím, že film je hodný vášho času. Čeknite si ho. Hodnotenie: A-(3.1.2017) Impérium času. Daniel Godfrey Pro pokračování se přihlaste do O2 Knihovny. Telefon: * Vaše mobilní číslo potřebujeme kvůli přiřazení položky do Vaší knihovny. Po zadání Vašeho telefonního čísla obdržíte SMS s jednorázovým kódem pro přihlášení. ... Informace / Anotace ke knize: Impérium času Patnáct let po událostech, kterým byl čtenář svědkem v předchozí knize Nové Pompeje, světem zmítá nová studená válka. Nový Řím je odříznutý od zbytku světa a Římané, vedení Calpurnií, mají ve své moci technologii, jež jim umožňuje cestovat časem a zároveň odrazuje ... Impérium času - Daniel Godfrey. Patnáct let po událostech, kterým byl čtenář svědkem v předchozí knize Nové Pompeje, světem zmítá nová studená válka.... Impérium času - Daniel Godfrey: Krátky popis: Diskontná produkt Impérium času - Daniel Godfrey od výrobca Omega u nás nájdete lacno za 16.12 € : Obvyklá cena: 16,12 € Impérium je už Romanovou piatou knihou a poslednou z trilógie Propast času. Rodák z Kladna je veľmi milý chlapík, milujúci svoju rodinu a kľudný život na dedine. A o čom Propast času je? No o tom, že aj dievča z malého mesta sa môže vládkyňou sveta stať....

INFORMACE

AUTOR
Daniel Godfrey
DIMENZE
8,2 MB
NÁZEV SOUBORU
Impérium času.pdf

POPIS

Patnáct let po událostech, kterým byl čtenář svědkem v předchozí knize Nové Pompeje, světem zmítá nová studená válka. Nový Řím je odříznutý od zbytku světa a Římané, vedení Calpurnií, mají ve své moci technologii, jež jim umožňuje cestovat časem a zároveň odrazuje západní vlády od jakýchkoli pokusů město zničit. Mnozí, kteří pobývají za hradbami města, však o této technologii nic netuší, a proto jsou odhodláni Nový Řím, místo, v němž bují otroctví a gladiátorské zápasy, zničit. Calpurnia se mezitím horlivě snaží vnější i vnitřní hrozby zbavit, s čímž jí pomáhá Decimus Horatius Pullus, muž, který kdysi býval Nickem Houghtonem. Ztotožnil se však Nick s římským způsobem života? Zvládnou Římané využít novou technologii ve svůj prospěch, nebo nový svět dřív jejich dominium zničí?

Chcete si přečíst knihu?Impérium času ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniel Godfrey. Číst Impérium času Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY