Zoopark Hustoles: Záchrana malé zebry

Zoopark Hustoles: Záchrana malé zebry - Tamsyn Murray | Jesuslecitona.org

...alé zebry 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte ... Zoopark Hustoles Záchrana malé zebry - Tamsyn Murray ... ... . Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. V prvním díle trilogie Zoopark Hustoles se seznáme s hlavní hrdinkou příběhu Zuzkou Liškovou. Zuzka žije v Praze se svým čtyřletým bráškou a rodiči, kteří pracují v pražské ... Kniha: Zoopark Hustoles Záchrana malé zebry - Tamsyn Murray. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdej ... Zoopark Hustoles Záchrana malé zebry - Tamsyn Murray ... ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Knihy Beletrie pro děti a mládež Romány, povídky, příběhy Zoopark Hustoles Záchrana malé zebry. Zoopark Hustoles Záchrana malé zebry. Tamsyn Murray. V prvním díle trilogie Zoopark Hustoles se seznáme s hlavní hrdinkou příběhu Zuzkou Liškovou. Zuzka žije v Praze se svým čtyřletým bráškou a rodiči, kteří pracují v ... 1. kniha v sérii Zoopark Hustoles. O čem je kniha Záchrana malé zebry? V prvním díle trilogie Zoopark Hustoles se seznáme s hlavní hrdinkou příběhu Zuzkou Liškovou. Zuzka žije v Praze se svým čtyřletým bráškou a rodiči, kteří pracují v pražské zoologické zahradě. Zoopark Hustoles Záchrana malé zebry 179,-146,-Skladem > 10 ks. Koupit. Zoopark Hustoles Záchrana malé zebry V prvním díle trilogie Zoopark Hustoles se seznáme s hlavní hrdinkou příběhu Zuzkou Liškovou. Zuzka žije v Praze se svým čtyřletým bráškou a rodiči, kteří pracují v pražské zoologické zahradě. Vše se ale ... V prvním díle trilogie Zoopark Hustoles se seznámíme s hlavní hrdinkou příběhu Zuzkou Liškovou. Zuzka...

INFORMACE

AUTOR
Tamsyn Murray
DIMENZE
10,38 MB
NÁZEV SOUBORU
Zoopark Hustoles: Záchrana malé zebry.pdf

POPIS

V prvním díle trilogie Zoopark Hustoles se seznáme s hlavní hrdinkou příběhu Zuzkou Liškovou. Zuzka žije v Praze se svým čtyřletým bráškou a rodiči, kteří pracují v pražské zoologické zahradě. Vše se ale rázem změní, když rodiče koupí zoopark Hustoles a přestěhují se do nového prostředí. Čeká je tolik práce! Připravit zvířatům nové výběhy, opravit zoopark tak, aby se v něm líbilo i návštěvníkům, seznámit se s ošetřovateli, ale hlavně – poznat všechny zvířecí sousedy! Zuzka je ze zooparku nadšená. Vždyť tolik zbožňuje všechna zvířata! Její pozornost se ale upíná na jedno konkrétní zvíře: zebru Karamelu, které se má každým dnem narodit hříbátko. Malá zebra bude určitě největší atrakcí a do znovuotevřeného zooparku přitáhne hodně návštěvníků. Nebo to bude všechno jinak?Knížky o Hustolese jsou plné příběhů o zvířatech žijících v zooparku a také o lidech, kteří se o ně starají. Vedle poutavého čtení se toho mladý čtenář dozví spoustu o zebrách, tygrech, lvech, gazelách, morčatech, surikatách a dalších zvířecích obyvatelích zooparku Hustoles.

Chcete si přečíst knihu?Zoopark Hustoles: Záchrana malé zebry ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tamsyn Murray. Číst Zoopark Hustoles: Záchrana malé zebry Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY