Malý kouzelný nočník

Malý kouzelný nočník - Delphine Lacharron | Jesuslecitona.org

...čník iba za 9,57 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s ... Malý kouzelný nočník - Sofie Kenens | Kniha na Alza.cz ... .r.o. Zboží ze stejné kategorie - Malý kouzelný nočník Budu astronaut Tato kniha nabitá informacemi, hrami a kvízy, se spoustou samolepek seznámí děti se všemi ... Malý kouzelný nočník Všichni kakají. Ty, tvůj bráška, maminka i tatínek. Pejsek, kočička, králíček i koník. Ale co víly a jednorožci? Kam chodí vykonávat svou potřebu pohádkové bytosti? A jak vypadají jejich hovínka? Tato vtipná a hravě ilustrovaná knížka je ideální učební pomůckou pro rodiče, jejichž děti ... Malý kouzelný nočník. Kenens Sofie. Četl(a) jsem. Chci přečís ... Malý kouzelný nočník | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... ... Malý kouzelný nočník. Kenens Sofie. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( leporelo ) Skladem 3 ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, ve středu 8.4. u Vás doma (Typy doručení) ... 178 Kč Malý kouzelný nočník - Kenens Sofiehovínka? Tato vtipná a hravě ilustrovaná knížka je ideální učební pomůckou pro rodiče, jejichž děti se právě učí na nočník.Pomůže dítěti pochopit, že čurání a kakání je přirozenou součástí života a že chodit na nočník nebo na záchod je snadné. Děti se budou bavit vytahováním záložek a zjišťováním ... Malý kouzelný nočník. Akce -27%. Víla, mořská panna a král - t...

INFORMACE

AUTOR
Delphine Lacharron
DIMENZE
6,92 MB
NÁZEV SOUBORU
Malý kouzelný nočník.pdf

POPIS

Všichni kakají. Ty, tvůj bráška, maminka i tatínek. Pejsek, kočička, králíček i koník. Ale co víly a jednorožci? Kam chodí vykonávat svou potřebu pohádkové bytosti? A jak vypadají jejich hovínka? Tato vtipná a hravě ilustrovaná knížka je ideální učební pomůckou pro rodiče, jejichž děti se právě učí na nočník. Pomůže dítěti pochopit, že čurání a kakání je přirozenou součástí života a že chodit na nočník nebo na záchod je snadné. Děti se budou bavit vytahováním záložek a zjišťováním, kde jejich oblíbené pohádkové postavy zanechali hovínka. Ať už s nočníčkem, nebo bez něj, bude to velká legrace!

Chcete si přečíst knihu?Malý kouzelný nočník ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Delphine Lacharron. Číst Malý kouzelný nočník Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY