Kepler62: Cesta. Kniha třetí

Kepler62: Cesta. Kniha třetí - Timo Parvela, | Jesuslecitona.org

...ináctiletý Ari se stará o nemocného bratra Joniho ... KEPLER62 Kniha třetí: Cesta - Timo Parvela; Bjorn Sortland ... ... . Žijí ve světě, v němž dramaticky ubývají přírodní zdroje. Bratři tráví volný čas hraním nové videohry Kepler62, o které teď všichni mluví. Kniha třetí Cesta Timo Parvela, Bjørn Sortland, Pasi Pitkänen ; z finského originálu Kepler62 - Kirja 3: Matka ... přeložili (s přihlédnutím k norskému překladu) Michal Švec a Jitka Jindřišková KEPLER62 Kniha třetí: Cesta. Parvela Trimo Sortland Bjorn. Externí sklad. Více ... KEPLER62 Kniha třetí: Cesta - Timo Parvela, Bjorn Sortland ... ... . Parvela Trimo Sortland Bjorn. Externí sklad. Více » ... Kniha jako dárek. Polštáře. Relaxace. Knihkupectví Ládví » Autoři » S. Sortland Bjorn. Zpět na seznam autorů. Přečtěte si od tohoto autora... Kepler62: Cesta. Kniha třetí-29 %. Skladem. Kniha třetí Cesta Timo Parvela, Bjørn Sortland, Pasi Pitkänen ; z finského originálu Kepler62 - Kirja 3: Matka ... přeložili (s přihlédnutím k norskému překladu) Michal Švec a Jitka Jindřišková Hodnocení produktu: 100% 100% (Perfektní) 1 recenze. Omega, naučná, 2017, Heather Ash Amara, 208, české Chtějte se stát ženou, kterou byste měla být Kniha Cesta bohyně válečnice se za velmi krátkou dobu stala mnohem víc, než jen knihou. Host Kepler62 3: Cesta - Timo Parvela , Björn Sortland . Raketoplán startuje do vesmíru. Na jeho palubě je hrstka vyvolených dětí z celého světa, které byly vybrány k účasti na nebezpečné expedici do planetární soustavy Kepler62. Jejich první zastávkou je kosmická stanice na oběžné dráze Země....

INFORMACE

AUTOR
Timo Parvela,
DIMENZE
11,63 MB
NÁZEV SOUBORU
Kepler62: Cesta. Kniha třetí.pdf

POPIS

Třetí díl vesmírného dobrodružství Kepler62. Raketoplán startuje do vesmíru. Na jeho palubě je hrstka vyvolených dětí z celého světa, které byly vybrány k účasti na nebezpečné expedici do planetární soustavy Kepler62. Jejich první zastávkou je kosmická stanice na oběžné dráze Země. Třináctiletý Ari se stará o mladšího bratra Joniho a pátrá po ztracené kamarádce Marii. Roste v něm totiž podezření, že dospělí účastníkům výpravy něco zásadního tají. Na pochyby ale není čas. Tři mezihvězdné kosmické lodě čekají poblíž stanice a dobrodružná cesta vesmírem do neznáma může začít.

Chcete si přečíst knihu?Kepler62: Cesta. Kniha třetí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Timo Parvela,. Číst Kepler62: Cesta. Kniha třetí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY