Setkání po letech, s vraždou: Detektivka, zčásti romance

Setkání po letech, s vraždou: Detektivka, zčásti romance - Zdena Salivarová, | Jesuslecitona.org

...tičny, má pocit, že jí svět leží u nohou ... Setkání po letech, s vraždou | eKnihy, elektronické knihy ... ... . ... KRÁTKÉ SETKÁNÍ S VRAŽDOU . Detektivka, jejíž děj se odehrává mezi českými exulanty a emigranty v Torontu po roce 1968. ... V letech po smrti krále Alfreda se Británie těší míru. Na severu země vládnou Dánové, zatímco Sasové si drží jih. Uhtred, oslavovaný vojevůdce vojska zemřelého krále Alfreda, upadá v nemilost a stává. S hrstkou věrných odchází na sever, aby s ... Manželé Škvorečtí se do třetice setkali s vraždou - iDNES.cz ... . S hrstkou věrných odchází na sever, aby se pokusil získat zpět Bebbanburg, domov svých předků. První knižní setkání s Agathou. Tyto klasické detektivky mě moc neberou, Poirota nebo Marplovou bych asi nečetl policajt Battle je pro mě přece jen poněkud snesitelnější. Zajímavé je postupné budování zápletky a líčení charakterů s vraždou teprve v polovině knihy, možná u mě ještě Battle dostane další šanci. A066. SETKÁNÍ PO LETECH, S VRAŽDOU · Obálku navrhl Ondřej Šmerda. Praha, Ivo Železný 2001. 276 s. (Spisy Josefa Škvoreckého, sv. 17.) [Náklad 4000 výtisků.] [Detektivní román s podtitulem Detektivka, zčásti romance. Spoluautorka Zdena Salivarová. ] A067. SETKÁNÍ NA KONCI ÉRY, S VRAŽDOU · Obálku navrhl Ondřej Šmerda. Zdrcená Amber se po rozpadu vztahu s Penrodem vydává se svou sestrou Saffron a jejím manželem na nebezpečnou cestu do Abyssinie. … 221 Kč - 353 Kč v 6 obchodech Porovnat ceny Zima světa - Ken Follett (2019, pevná bez přebalu lesklá, 2. vydání) Film Drama USA (1955). Hal býval fotbalovou hvězdou, ale teď je z něj pobuda, který se protlouká, jak se dá. Přímo na Svátek práce přijíždí do malého kansaského městečka, kde žije jeho kamarád ze studií, Alan Benson, jehož otec vlastní velké obilné silo. 13. komnata Evy Pilarové 02:05. Vzpomínka na první dámu českého jazzu, která zemřela 14.3.2020 ve věku 80 let (2006). Připravili......

INFORMACE

AUTOR
Zdena Salivarová,
DIMENZE
4,90 MB
NÁZEV SOUBORU
Setkání po letech, s vraždou: Detektivka, zčásti romance.pdf

POPIS

Druhý díl (s podtitulem Detektivka, zčásti romance) je volné pokračování knihy Krátké setkání s vraždou. Detektivní příběh z kanadského Toronta nás zavede do známého prostředí českých emigrantů. Od chvíle, kdy v bytě manželů Lomnických došlo k vraždě mladé dívky, uplynulo deset let. Anna a Tony stojí však znovu před vážným problémem. V okolí jejich přátel došlo ke zločinu a mezi podezřelými jsou i blízcí lidé Anny a Tonyho.

Chcete si přečíst knihu?Setkání po letech, s vraždou: Detektivka, zčásti romance ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdena Salivarová,. Číst Setkání po letech, s vraždou: Detektivka, zčásti romance Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY