Příhody malého kouzelníka - NJ: s německým a českým textem

Příhody malého kouzelníka - NJ: s německým a českým textem - Werner Färber | Jesuslecitona.org

...turní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý ... FÄRBER, Werner : Příhody malého kouzelníka ... . Příhody malého poníka - NJ: s německým a českým textem Werner Färber Nakladatel: Thovt 2006 Příhody malého poníka - NJ. s německým a českým textem - Werner Färber . Tři příběhy Katky a jejího poníka jsou plné dobrodružství a kamarádství. Katka se svým kamarádem Stefanem vyrazili na výlet společně s poníky. Příhody malého kouzelníka : [s anglickým a českým textem] Příhody malého kouzel ... FÄRBER, Werner : Příhody malého kouzelníka ... . Příhody malého kouzelníka : [s anglickým a českým textem] Příhody malého kouzelníka : [s německým a českým textem] Příhody malého poníka : [s anglickým a českým textem] Příhody malého poníka : [s německým a českým textem] Zvědavá ovečka Molly; Zvedavá ovečka Molly Příhody malého poníka, Tři příběhy Katky a jejího poníka jsou plné dobrodružství a kamarádství. Katka se svým kamarádem Stefanem vyrazili na výlet společně s poníky. Cestou však Stefa Příběhy malého indiána; Příběhy ze školy; Příhody malého kouzelníka : [s anglickým a českým textem] Příhody malého kouzelníka : [s německým a českým textem] Příhody malého poníka : [s anglickým a českým textem] Příhody malého poníka : [s německým a českým textem] Zvedavá ovečka Molly; Zvědavá ovečka Molly Kniha: Příhody malého poníka - NJ -- s německým a českým textem - Werner Färber. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... > Příhody malého poníka - NJ ... Příhody malého kouzelníka - NJ s německým a českým textem ... Kniha Příhody malého poníka - NJ s německým a českým textem Werner Färber / Thovt (2006) Skladem Expedujeme do 1 pracovního dne. 149 Kč . běžná cena: 165 Kč ... Prázdniny s Nalou. Příhody malého kouzelníka [s anglickým a českým textem] 115 Kč. Příhody malého kouzelníka [s německým a českým textem] Příhody malého poníka [s anglickým a českým textem] Příhody malého poníka [s německým a českým textem] Zvedavá ovečka Molly Portaro - Webový katalog knihovny. Knihovna postupně obnovuje svůj provoz. V běžné provozní době lze v přízemí ústřední budovy vracet knihy a jiné vypůjčené dokumenty v samoobslužném...

INFORMACE

AUTOR
Werner Färber
DIMENZE
9,66 MB
NÁZEV SOUBORU
Příhody malého kouzelníka - NJ: s německým a českým textem.pdf

POPIS

Tři příběhy o malém kouzelníkovi Oskarovi, kterému se od rána nevydařilo žádné kouzlo. Čím to asi bude? Na to v závěru příběhu děti jistě najdou odpověď?. Pobaví je také vyprávění o setkání Oskara s čarodějnicí a kouzelným džinem. Děti se s těmito příběhy seznámí nejenom v češtině, ale i s pomocí rodičů v němčině. Každá dvoustrana obsahuje stranu s českou verzí příběhu a stranu téhož příběhu v němčině. Na závěr knihy jsou vysvětlena některá důležitá slovesa. Celá kniha je krásně a bohatě ilustrována.

Chcete si přečíst knihu?Příhody malého kouzelníka - NJ: s německým a českým textem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Werner Färber. Číst Příhody malého kouzelníka - NJ: s německým a českým textem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY