Hra na lháře

Hra na lháře - Ruth Ware | Jesuslecitona.org

...kládaly smyšlené historky. HRA NA LHÁŘE MÁ JEDNODUCHÁ PRAVIDLA: VYSLOV LEŽ! - NA SVÉM VÝMYSLU TRVEJ! - NENECH SE NAČAPAT! V chladném červnovém ránu se na anglickém pobřeží prochází kdosi z místních lidí se psem ... Hra na lháře - Knižní blog neblog? ... . Zvíře vyhrabe věc, kterou jeho paní zpočátku považuje za trouchnivou větev, po chvíli ale zjistí, že se jedná o cosi ... mŧţe hra u úastníkŧ rozvíjet, jaké zkušenosti jim mŧţe pomoci získat. Prostředí hry V zásobníku jsou zařazeny hry vhodné na hřiště, do lesa, do města, do tělocviny a do místnosti (uebny, klubovny). U některých her jsou uvedeny další specifické poţadavky na prostředí (například m ... Hra na lháře | O2 Knihovna ... . Prostředí hry V zásobníku jsou zařazeny hry vhodné na hřiště, do lesa, do města, do tělocviny a do místnosti (uebny, klubovny). U některých her jsou uvedeny další specifické poţadavky na prostředí (například místnost vybavená ţidlemi a ... hra na lhÁŘe mÁ jednoduchÁ pravidla: vyslov leŽ! na svÉm vÝmyslu trvej! nenech se naČapat! nikdy si nelŽeme navzÁjem! poznej, kdy s lhanÍm pŘestat! odkaz na ... Hra na lháře je další knihou z pera autorky Ruth Ware, kterou můžete znát díky knihám Všude kolem černý les a Žena z kajuty č.10. Rozhodně musím uznat, že autorka je s každou knihou mnohem lepší. Kniha je psaná z pohledu Isy a pojednává o čtyřech kamarádkách a jejich tajemství. Nebyla by to Ruth Ware ale, kdyby nás ... Hra na lháře má celkem jednoduchá pravidla: 1. Vyslov lež! 2. Na svém výmyslu trvej! 3. Nenech se načapat! Isa a její kamarádky spolu kdysi v internátní škole hrávaly hru na lháře: spolužačkám, učitelkám a vlastně kdekomu vykládaly smyšlené historky. Z nakladatelství LEDA mi poslali recenzní výtisk kn...

INFORMACE

AUTOR
Ruth Ware
DIMENZE
11,30 MB
NÁZEV SOUBORU
Hra na lháře.pdf

POPIS

V chladném červnovém ránu se na anglickém pobřeží prochází kdosi z místních lidí se psem. Zvíře vyhrabe věc, kterou jeho paní zpočátku považuje za trouchnivou větev, po chvíli ale zjistí, že se jedná o cosi podstatně zlověstnějšího.Hned nazítří dostanou tři mladé ženy žijící v Londýně – Fatima, Thea a Isa – textovku, kde stojí pouze dvě slova: „Potřebuju tě!“Isa a její kamarádky kdysi v internátní škole hrávaly takzvanou hru na lháře: vykládaly smyšlené historky spolužačkám, učitelkám a vlastně kdekomu. Jenomže jejich poťouchlá zábava se neobešla bez následků, a tak dívky vyloučili ze školy.Po téměř dvou desetiletích je volá zpět Kate, poslední ze čtveřice nerozlučných přítelkyň. Nebude to ale sentimentální setkání po letech. Roky bájného lhaní si vyžádaly svou daň a teď je třeba uvést věci na pravou míru – hra na lháře má totiž ještě tahle dvě pravidla:NIKDY SI NELŽEME NAVZÁJEM! – POZNEJ, KDY S LHANÍM PŘESTAT!

Chcete si přečíst knihu?Hra na lháře ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ruth Ware. Číst Hra na lháře Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY