Světové krimipovídky: Ian Rankin a dalších 33 autorů z celého světa

Světové krimipovídky: Ian Rankin a dalších 33 autorů z celého světa - Jeffery Deaver, | Jesuslecitona.org

...ádek a básniček Akční cena: 119 Kč Ušetříte: 160 Kč (57 ... SVĚTOVÉ - Alza ... .3%) Běžná cena s DPH: 279 Kč 200 Kč Jakubowski Maxim: Světové krimipovídky: Jeffery Deaver, Jo Nesbo, Ian Rankin a dalších 33 autorů z celého světa vázaná, téměř perfektní stav Detektivky Neobvyklý typ (něco málo povídek) - Tom Hanks: Krátky popis: Zlevněný produkt Neobvyklý typ (něco málo povídek) - Tom Hanks od výrobce Domino u nás najdete ve slevě od 350 Kč : Obvyklá cena: 311 Největší výběr za nejlepší ceny zboží Iluze - deaver jeffery v nejvyšší kvalitě. Jakubowski, Maxim: Světové krimipovídky: Jeffery Deaver, Jo ... Světové krimipovídky - Maxim Jakubowski, 2013, pevná vazba ... ... . Jakubowski, Maxim: Světové krimipovídky: Jeffery Deaver, Jo Nesbo, Ian Rankin a dalších 33 autorů z celého světa: Jakubowski Maxim: ... Jakubowski, Maxim: Světové krimipovídky: Jeffery Deaver, Jo Nesb?, Ian Rankin a dalších 33 autorů z celého světa: Jakubowski Maxim: 2017: Domino: Největší výběr za nejlepší ceny zboží Cockroaches nesbo jo v nejvyšší kvalitě. Hezká kniha. Hodně paralel z mystického světa do světa normálního. Je velmi čtivá. Když proti ní nestojíte zaměřeni od prvního okamžiku, užijete si ji a nepustí vás. Zklamal mě trošku závěr, ale co se dá dělat, hold trilogie - tak to nebylo tak extra zakončené. Jinak jsem byla celou dobu nadšená. Kategorie: Romány Jeffery Deaver: Iluze Další případ Lincolna Rhyma Další příběh geniálního detektiva Lincolna Rhyma se začíná odvíjet na prestižní hudební škole v centru New Yorku, kam se po útěku z místa činu uchýlí pachatel vraždy.Policie do několika minut obklíčí uzamčenou učebnu a chystá se s vrahem vyjednávat... Jedna z najzaujímavejších - nezabudnuteľná autobiografia Arnolda Schwarzeneggera. Pamäti muža, ktorý sníval svoj americký sen už ako malý chlapec v malej, bohom zabudnutej rakúskej dedinke a v Amerike „dobyl svet". V knihe s príznačným názvom Arnold Schwarzenegger rozpráva príbeh svojho prisťahovaleckého sna. Název: Světové krimipovídky - Jeffery Deaver, Jo Nesbo, Ian Rankin a dalších 33 sutorů z celého světa...

INFORMACE

AUTOR
Jeffery Deaver,
DIMENZE
6,39 MB
NÁZEV SOUBORU
Světové krimipovídky: Ian Rankin a dalších 33 autorů z celého světa.pdf

POPIS

Co napsat o knize, do níž jsou zařazeny krimipovídky od šestatřiceti mistrů tohoto žánru? Snad jen pár nejslavnějších jmen: Jeffery Deaver, Jo Nesbo, Boris Akunin nebo Ruth Rendellová.Bylo by ale nespravedlivé vzbuzovat dojem, že další autoři jsou tam jen tak do počtu. Erudovaný editor Maxim Jakubowski věděl dobře, co dělá, když tuto antologii sestavoval. Výsledkem jeho pečlivého výběru je kniha, v níž vás každá povídka chytí a nepustí. Uchvátí. Překvapí. A každá docela něčím jiným.

Chcete si přečíst knihu?Světové krimipovídky: Ian Rankin a dalších 33 autorů z celého světa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jeffery Deaver,. Číst Světové krimipovídky: Ian Rankin a dalších 33 autorů z celého světa Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY