Příhody malého poníka- NJ: s německým a českým textem

Příhody malého poníka- NJ: s německým a českým textem - Werner Färber | Jesuslecitona.org

... plné dobrodružství a kamarádství. Katka se svým kamarádem Stefanem vyrazili na výlet společně s poníky ... Příhody malého kouzelníka - NJ -- s německým a českým textem ... . Příhody malého poníka, Tři příběhy Katky a jejího poníka jsou plné dobrodružství a kamarádství. Katka se svým kamarádem Stefanem vyrazili na výlet společně s poníky. Cestou však Stefa Příhody malého kouzelníka - NJ. s německým a českým textem - Werner Färber: Krátky popis: Diskontní produkt Příhody malého kouzelníka - NJ. s německým a českým textem - Werner Färber od výrobce Thovt u nás najdete ve slevě od 149 Kč : Obvyklá ... Pohádky o strašidýlku (Werner Färber, Pia Eisenbarth ... ... . s německým a českým textem - Werner Färber od výrobce Thovt u nás najdete ve slevě od 149 Kč : Obvyklá cena: 132 Kniha: Příhody malého kouzelníka - NJ -- s německým a českým textem - Werner Färber Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Svět ukrytý v německé abecedě. S německým a českým textem. Prodejny a výdejní místa více než 2 500× v ČR Příhody malého poníka . Kniha: Werner Färbeg: Příhody malého poníkaTři příběhy Katky a jejího poníka jsou plné dobrodružství a kamarádství.Katka se svým kamarádem Stefanem vyrazili na výlet společně s poníky. Cestou však Stefanova poníka Falkona vyplaší zajíc.Faklon se dal do běhu a pádí… Příhody malého kouzelníka : [s anglickým a českým textem] Příhody malého kouzelníka ...

INFORMACE

AUTOR
Werner Färber
DIMENZE
3,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Příhody malého poníka- NJ: s německým a českým textem.pdf

POPIS

Tři příběhy Katky a jejího poníka jsou plné dobrodružství a kamarádství. Katka se svým kamarádem Stefanem vyrazili na výlet společně s poníky. Cestou však Stefanova poníka Falkona vyplaší zajíc. Faklon se dal do běhu a pádí… Jak Katka pomůže kamarádovi? Tak o tom, ale i o ostatních dobrodružstvích si už děti mohou přečíst v knize. Příběhy jsou psány nejenom v češtině, ale i v němčině. Každá dvoustrana obsahuje jednu stranu s českou verzí příběhu a druhou stranu s týmž příběhem v němčině. Na závěr knihy jsou vysvětlena některá důležitá slovesa. Celá kniha je krásně a bohatě ilustrována.

Chcete si přečíst knihu?Příhody malého poníka- NJ: s německým a českým textem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Werner Färber. Číst Příhody malého poníka- NJ: s německým a českým textem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY