Město zvané Dokonalín

Město zvané Dokonalín - Helena Duggan | Jesuslecitona.org

...lepne. A kde musí být všichni čistí, upravení a dobře vychovaní ... Město zvané Dokonalín / Nejlevnější knihy ... . Fialka rychle zjistí, že Prohlédněte si v nabídce knihkupectví Kosmas.cz knihy, jejichž autorem je Helena Duggan. Autor: Irena Obermannová Vydání: 2018, Motto. Farmář Ota Švarc byl nalezen ve svém domě mrtvý. Stalo se tak poté, co ohlásil, že objasní zločin spáchaný v Kytlicích před více ... Město zvané Dokonalín autor: Duggan Helena doporučená cena: 249 K ... Discover Book Depository's huge selection of Helena Duggan books on ... Město zvané Dokonalín / Nejlevnější knihy ... ... Discover Book Depository's huge selection of Helena Duggan books online. Free delivery worldwide on over 20 million titles. Takový přechod je v rámci tzv. Middle Grade literatury přirozený a odráží schopnost čtenářů vnímat svět komplexněji. Bez obav jim pořiďte Město zvané Dokonalín - napínavou, lehce strašidelnou knihu z fantaskního světa, kde smysly klamou a pravda se skrývá za oprýskanými zdmi. Město zvané Dokonalín - Helena Duggan Warcross - Marie Lu (Warcoss 1) Slunce je také hvězda - Nicola Yoon Podělaným navrch - Becky Aletalli Krutá krása - Rosamund Hodge Kniha: Město zvané Dokonalín. Pro děti ve věku: 9+ Fialka se s rodiči přestěhuje do Dokonalína, které má svoje zvláštnosti. Tou nejpodivnější je to, že každý v městečku oslepne. Z toho důvodu všichni jeho obyvatelé tedy musí nosit růžové brýle, které tento problém řeší. Z knihy jsem byla nadšená. Je pravda, že dynamika děje nebyla kdo ví jaká, ale to mi nevadilo. Je to první díl série - to znamená, že po většinu času spíš čtenář sbírá informace o postavách, magických schopnostech a prostředí, v kterém se kniha odehrává. Helena Duggan: Město zvané Dokonalín. Dokonalín, město kde se zdá vše perfektní do nejmenšího detailu. Fialka Braunová netouží po ničem míň, než po stěhování. Jenže její otec získal v Dokonalíně u bratří Ostenových skvělou práci oftalmologa. Ve městě totiž každý nosí růžové brýle se zlatými obroučkami ... Vystřihovánky procvičí motoriku, soustředění, pečlivost a trpělivost malých dětí. Vystřihovánky děti zabaví, mohou je použít samy nebo s rodiči, ve škole, ve školní družině. Ke každé je podrobný návod a obrázek slepené hotové vystřihovánky. Město zvané Dokonalín autor: Duggan Helena doporučená cena: 249 K ......

INFORMACE

AUTOR
Helena Duggan
DIMENZE
3,14 MB
NÁZEV SOUBORU
Město zvané Dokonalín.pdf

POPIS

Fialka se do Dokonalína nikdy přistěhovat nechtěla. Kdo by taky chtěl žít ve městě, kde každý musí nosit brýle, jinak oslepne. A kde musí být všichni čistí, upravení a dobře vychovaní. Fialka rychle zjistí, že se zde děje něco podivného. Neustále slyší hlasy bez viditelných původců, její mamka se promění v dokonalou domácí puťku a k dovršení všeho táta zmizí. Zbláznila se ona, nebo celý Dokonalín? Když si najde prvního a jediného kamaráda ve městě, známého pouze jako Kluk, pochopí, že její táta není jediný, kdo se vypařil. Dokonalín má spoustu tajemství, střežených nejen zákeřnými slíďáky, ale možná i zdmi města samého… A bude to dokonale děsivé dobrodružství, ze kterého budete doslova valit bulvy. Protože Dokonalín z vás nikdy nespustí oči!

Chcete si přečíst knihu?Město zvané Dokonalín ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Helena Duggan. Číst Město zvané Dokonalín Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY